Szczęsny narysował taktykę Polaków. Popłaczesz się ze śmiechu

94

Selekcjoner reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz, spotkał się z Wojciechem Szczęsnym. Profil "Łączy nas piłka" opublikował zdjęcie z tego spotkania, które stało się hitem sieci.

Szczęsny narysował taktykę Polaków. Popłaczesz się ze śmiechu
Zdjęcie: profil Łączy nas piłka (Twitter)

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski nie próżnuje. Czesław Michniewicz już w swoim pierwszym tygodniu pracy ruszył w podróż, aby spotkać się z piłkarzami kadry. Zaczął oczywiście od kapitana, Roberta Lewandowskiego, a później ruszył do Włoch. W tamtejszej lidze gra kilku zawodników, którzy są w orbicie zainteresowania Michniewicza.

W ostatnim czasie trener spotkał się z Wojciechem Szczęsnym. Michniewicz nie ukrywa, że jest on dla niego numerem jeden do gry w bramce. Panowie z pewnością rozmawiali o nadchodzącym barażu z Rosją, a spotkanie przebiegało w bardzo dobrej atmosferze.

Świadczą o tym zdjęcia opublikowane przez profil "Łączy nas piłka". Widzimy na nich jak Szczęsny pieczołowicie rozrysowuje taktykę. Na jednej z fotografii bramkarz pozuje z Michniewiczem i ze swoim rysunkiem.

Taktyka? Autobus w bramce i gra na Roberta Lewandowskiego. To nawiązanie do prześmiewców, którzy mówią, że jedyną taktyką reprezentacji Polski jest "laga na Roberta".

Trener Czesław Michniewicz po spotkaniu z Wojtkiem Szczęsnym, który do karteczek taktycznych postanowił dorzucić od siebie coś innego - "taktyczny autobus" - napisał profil Łączy nas piłka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: "Prosto z Igrzysk". Duża skocznia olimpijska szansą dla Polaków?
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić