LAK| 

Szokujące słowa o FAME MMA. "Mają wyj*** na ludzi"

5

Łukasz Lupa, który za kilka dni wystąpi na gali Prime Show MMA, w ostrych słowach wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Jego wypowiedź jest dużym zaskoczeniem.

Szokujące słowa o FAME MMA. "Mają wyj*** na ludzi"
Fame MMA 6 (Materiały prasowe, materiały prasowe)

Łukasz Lupa jest znany z programu "Ex na plaży". Pojawił się w sześciu odcinkach. Zawodnika na instagramie obserwuje prawie 35 tys. internautów. Każde jego zdjęcie jest szeroko komentowane.

Mimo czterech stoczonych walk w Fame MMA, Łukasz Lupa od maja nie mógł doczekać się swojego pojedynku. Postanowił, że weźmie udział w projekcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego jakim jest Prime MMA.

Szokujące słowa

Lupa podczas programu "PRIME MMA ZADYMA" w mocnych słowach wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Jego wypowiedź jest dużym zaskoczeniem.

Zadzwoniliście i jestem - powiedział na wstępie.
FAME ma wyj*** i nie szanuje ludzi, szufladkują wszystkich, więc stwierdziłem, że ja też mam wy**** i trzeba iść do przodu. Tam są najważniejsze followersy, lajki na instagramie, kto ma więcej to istnieje. Jestem wolnym strzelcem - dodał Lupa.

19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie podczas pierwszej edycji gali Prime MMA, Łukasz Lupa zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Jego rywala też świetnie kojarzą, ponieważ ten również toczył walki w Fame MMA.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić