Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
|

Ta informacja łamie serce. Tragedia znanego sportowca

1
Podziel się:

Smutne informacje z RPA. W wypadku samochodowym zginął 41-letni sportowiec z tego kraju. W zdarzeniu uczestniczyła też jego żona oraz dzieci. Wypadek miał spowodować nastolatek.

Ta informacja łamie serce. Tragedia znanego sportowca
Pedrie Wannenberg nie żyje (Twitter)

Wypadek opisali dziennikarze angielskiego "The Sun". Według ich relacji, zdarzenie spowodował 16-letni kierowca, który miał uciekać przed policyjnym radiowozem. Jego auto zderzyło się z samochodem kierowanym przez 41-letniego rugbystę Pedrie Wannenberga.

Sportowiec podróżował autem z całą rodziną. W środku byli też jego żona Evette oraz dzieci Francois i Isabelle. Do szpitala trafił Pedrie Wannenberg oraz syn Francois. Żonie Evette oraz córce Isabelle nie stało się nic poważnego. W szpitalu lekarzom nie udało się uratować życia Wannenberga.

41-latek zagrał dla swojej reprezentacji w 20 spotkaniach w latach 2001-2010. Wannenberg był także przywiązany do klubu Ulster, którego barwy reprezentował w latach 2010-2012. Jego była drużyna szybko zareagowała na śmierć byłego podopiecznego.

Gdy obudziliśmy się dzisiaj rano, otrzymaliśmy bardzo tragiczną informację. Były nasz zawodnik Pedrie Wannenberg zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Był naszą legendą i jednym z najmilszych facetów, jakich przyszło nam poznać. Myślami jesteśmy z żoną i jego dziećmi - napisano w mediach społecznościowych klubu Ulster.
Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Stary
2 miesiące temu
Nie mam serca i empatii dla nikogo i niczego. Sprawił to obóz narodowo katolicko niepodległościowy i wydelegowany przezeń Leszek Balcerowicz oraz #34& "S" która trzymała nad nim parasolkę. Trzymali ja także bracia Kaczyńscy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić