o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Tańcula na SORze po Fame MMA 10. Nowe informacje o stanie zdrowia

18
Podziel się

Tańcula zemdlał w oktagonie po walce na Fame MMA 10. Podano mu tlen. Fani drżeli o zdrowie swojego ulubieńca, ale wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Poszkodowany sam zabrał głos na Instagramie.

Tańcula na SORze po Fame MMA 10. Nowe informacje o stanie zdrowia
Sanitariusze zajmują się Tańculą (Fame MMA TV)
bEiVItOt

Ta walka na Fame MMA 10 wzbudziła duże kontrowersje. Arkadiusz Tańcula, według sędziów, wygrał z Mateuszem Murańskim, ale obóz jego przeciwnika miał zupełnie inne zdanie.

"Muran" nie mógł pogodzić się z faktem, że przegrał, skoro jego rywal zemdlał w oktagonie po ogłoszeniu wyników i sprawiał wrażenie kompletnie wycieńczonego. Lekarze musieli mu podać tlen, a ojciec Murańskiego twierdził nawet, że Tańcula został zabrany przez sanitariuszy na SOR.

bEiVItOv

Fani Tańculi obawiali się o stan zdrowia swojego ulubieńca. Na szczęście wygląda na to, że wszystko jest w porządku i po omdleniu nie ma już większego śladu. "Nie tak sobie to wyobrażałem, ale najważniejsze, że ręka w górze, a na twarzy praktycznie zero śladów walki" - napisał na swoim Instagramie Tańcula.

Wcześniej zawodnik organizacji Fame MMA podkreślił, że: "Dałem się wciągnąć w ich grę. Za dużo ładunku emocjonalnego niosła ta walka. Chaos. Przypaliłem się za bardzo, zamiast na spokojnie walczyć i rozłożyć sobie siły próbowałem mu urwać głowę od pierwszych sekund... Przez co brakło tlenu dobitnie w drugiej rundzie. Zdecydowanie lepiej dla głowy być underdogiem. Trzecia runda była już tylko z charakteru. Podobnie jak do aktorstwa nie mam talentu do sportów walki. Dlatego muszę trenować dużo ciężej. Po wszystkim jeszcze zgubiłem telefon i nie mogłem się z nikim skontaktować".

bEiVItOB

Tańcula podziękował również kibicom za mnóstwo słów wsparcia. Jego wpis na Instagramie już polubiło ponad 23 tysiące osób.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
bEiVItOW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
kimbill
miesiąc temu
brawo wygrałes
kloss88
miesiąc temu
Czemu nie walcza na topory ?!
EDWIN
miesiąc temu
Dla forsy niedługo będą grać w rosyjską ruletkę w tv, wielcy fajterzy od siedmiu boleści.
bEiVItOX
1234
miesiąc temu
Znajdziesz telefon w lombardzie 😁🤣
Hu123bert Kra...
miesiąc temu
Tancula powiem tak ,jesteś trenerem personalnym, z taką kondycją???A jakieś dziwne tłumaczenia sportowiec dobry sportowiec ,umie rozłożyć siły na całą walkę,
głość
miesiąc temu
Oto prawdziwi POLACY. Obić, zatłuc, pokazać swoją siłę. Tu jest Polska.
Zdziwiony
miesiąc temu
Bydło jednym słowem. Tragedia. Człowiek człowiekowi zgotowali ten los!
Do heavy user
miesiąc temu
Do heavy user. Znakomicie napisane. Lecz co z tego jak płacą komu innemu za żenujące teksty. Zgłoś się do pracy i niech lepszy zastąpi gorszego. Inaczej szkoda czasu i atlasu, a jak mówią w hameryce nie zajmuj się czymś za co ci nie płacą.
Zico
miesiąc temu
Zasłabł po walce a nie w czasie jej trwania więc Muran chłopie obudź się przegrałeś i koniec tematu !
Ugiv
miesiąc temu
Wschodniacy są zawzięci i wspierają się we własnym gronie
Fgh
miesiąc temu
Myślę, że za dużo "ładunku" ale nie emocjonalnego.
Heavy User
miesiąc temu
CZY TO NIE POWINNO BYĆ NAPISANE W TAKI SPOSÓB? (po małej korekcie między znakami * * zostały przeze mnie dopisane brakujące słowa, znaki typograficzne itd.) O to treść: Wcześniej zawodnik organizacji Fame MMA podkreślił, że: "Dałem się wciągnąć w ich grę. Za dużo ładunku emocjonalnego niosła ta walka. Chaos, przypaliłem się za bardzo, zamiast na spokojnie walczyć i rozłożyć sobie siły,* toż próbowałem mu urwać głowę od pierwszych sekund... Przez co brakło *mi* tlenu dobitnie w drugiej rundzie. Zdecydowanie lepiej dla głowy być underdogiem. Trzecia runda była już tylko z charakteru. Podobnie jak do aktorstwa nie mam talentu, *tak i do sportów walki również go nie mam*. Dlatego muszę trenować dużo ciężej. Po *tym* wszystkim jeszcze zgubiłem telefon i nie mogłem się z nikim skontaktować". JEŻELI KTOŚ UWAŻA INACZEJ, TO NIECH POPRAWI ALBO ZAPROPONUJE WŁASNĄ POPRAWKĘ. :-)
Mac
miesiąc temu
Sanitariusze to są na Białorusi. Ratownicy jak już zabrali go na sor.
bEiVItOP
pawel
miesiąc temu
to jest sport - pokazywać w przedszkolach !
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić