VDB| 

Taxi Złotówa zadebiutował we wrestlingu. Kibice miażdżą go w komentarzach

4

Taxi Złotówa wykorzystuje chwile sławy po tym, jak wygrał z Marcinem Najmanem i zadebiutował w nowej formule sportów walki. Tym razem Szymon Wrzesień sprawdził się we wrestlingu podczas pierwszej gali Prime Time Wrestling. Znany taksówkarz walkę efektownie wygrał, jednak kolejna "fucha" nie spodobała się kibicom, którzy ostro go krytykują w internecie.

Taxi Złotówa zadebiutował we wrestlingu. Kibice miażdżą go w komentarzach
Taxi Złotówa podczas Prime Trime Wrestling (Instagram.com)

Prawdziwa kariera Taxi Złotówy rozpoczęła się w lutym kiedy to podczas gali MMA-VIP 1. Wówczas wygrał z Marcinem Najmanem i chwilowo zakończył jego karierę. Najbardziej znany taksówkarz w Polsce postanowił wykorzystać sławę i zaczął występować z niezwykłą intensywnością. W pewnym momencie wystąpił nawet na trzech galach w odstępie miesiąca.

Natomiast w minioną sobotę Taxi Złotówa zadebiutował w nowej formule. Tym razem wystąpił na gali Prime Time Wrestling i sprawdził się w tej niecodziennej odsłonie sportów walki. Występ okazał się sukcesem, ponieważ efektownie wygrał pojedynek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Dwa zwycięstwa jednego wieczoru to chyba nie najgorszy debiut w Prowrestlingu. Budzianowski zmieciony Taxi Driverem oraz upokorzony Mistrz KSW. Gratulacje możecie składać w komentarzach - napisał na Instagramie.

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Jednakże z pewnością nie spodziewał się, że internauci w komentarzach zaczną go krytykować za występ w kolejnej już formule, w kolejnej organizacji.

Nisko upadłeś. Miałeś zamiar podobno brać sportowe walki, a skończyłeś w gównianych ustawkach. Do tego twoja gra aktorska jest 10x gorsza niż ta w paradokumentach na TVN-ie. Jak przeczytałem na jakimś portalu o tym Twoim, pożal się Boże, wyzwaniu Kornika to naprawdę nie sądziłem, że to aż tak żałośnie brzmiało - napisał jeden z fanów.
Ale jesteś dzbanem. Sam siebie upokorzyłeś prowokowaniem Kornika - skomentował inny z internautów.
Tak nisko upaść? Masakra - napisał użytkownik Instagrama.
Ile płacą za takie upokorzenie? - pytał inny z fanów.

Wpisów w podobnym tonie było zdecydowanie więcej. Jednakże większość z nich nie nadawała się do cytowania ze względu na używane wulgaryzmy. Trzeba również odnotować, że byli również fani, którym występ Taxi Złotówy we wrestlingu się spodobał. Byli oni jednak w zdecydowanej mniejszości.

Zobacz także: Co za gol w Polsce! Można oglądać godzinami (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić