o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Tego Piotr Żyła się nie spodziewał. Jest inaczej niż w Polsce

5
Podziel się

Od niedzieli polscy skoczkowie narciarscy przygotowują się do nowego sezonu we włoskim Predazzo. Miejscowa aura mocno zaskoczyła Piotra Żyłe. Jego wpis na Instagramie mówi wszystko.

Tego Piotr Żyła się nie spodziewał. Jest inaczej niż w Polsce
Tego Piotr Żyła się nie spodziewał. Jest inaczej niż w Polsce (AKPA, AKPA, AKPA)
bEsAcNnp

Piotr Żyła ma mnóstwo fanów, zarówno w Polsce i za granicą. 34-latek robi furorę na skoczni i w mediach społecznościowych. Podczas zawodów często zachwyca świetnymi występami. W poprzednim sezonie zdobył między innymi indywidualne mistrzostwo świata w Niemczech.

Fani żyją nie tylko jego świetnymi wynikami, ale też wywiadami, podczas których sypie jak z rękawa żartami. Żyła słynie ze specyficznego poczucia humoru, które odpowiada jednak tysiące kibicom na całym świecie.

bEsAcNnr

Od niedzieli polscy skoczkowie narciarscy przygotowują się do nowego sezonu we włoskim Predazzo. Od kilku dni w Polsce świeci piękne słońce, a we Włoszech... pogoda zdecydowanie nie dopisała.

Pozdrowienia ze słonecznej Italyi. Tylko gdzie to słońce ja się pytam. Bo na pewno nie tu - napisał humorystycznie Żyła w mediach społecznościowych.

Niemiła niespodzianka we Włoszech

Polscy skoczkowie narzekają na chłodną i deszczową aurę. We Włoszech Biało-Czerwoni pozostaną jednak tylko do środy, a potem trenować będą w Innsbrucku.

bEsAcNnx
Uciekliśmy z deszczu pod rynnę. U nas, w Beskidach też od paru tygodni wciąż lało. Przydałoby się gdzieś pojechać, wygrzać, ale na pewno gdybym pojechał nad morze to też by padało - mówi Żyła dla portalu skijumping.
Zobacz także: Ostatni mecz przed Euro zagramy w optymalnym składzie? "Nic nie ukryjemy już przed rywalami"
bEsAcNnS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Adam
2 miesiące temu
Gdyby nie był kiedyś mężem sławnej Justyny Lazar to chyba nikt by o nim nie słyszał...
qqp
2 miesiące temu
"odpowiada jednak tysiące kibicom". WTF JAR?
Celka
2 miesiące temu
Ludzie się rozwodzą a w przypadku Piotra Żyły dzieci napewno nie są nieszczęśliwe. P. Justyna też na tym zyskała oj sporo! Nie pracuje a na wszystko ją stać. Lepsze dla dzieci takie życie niż patrzeć się na żrących się żywcem rodziców. Znam to z własnego życia. Każdy z nich żyje swoim życiem i robi to co lubi. P. Piotr raczej przyłozył się do pracy czego nie widać u P. Justyny. P. Justyna już kilku adoratorów miała on pierwszą. Jemu też bratnią dusza potrzebna czego być może nie miał u żony. Także trzeba patrzeć obiektywnie.
bEsAcNnT
Zenada
2 miesiące temu
Nie lubie go bo skrzywdzil dzieci karma wroci a ta kochanka go tylko osmiesza jak toto wygladalo w tej koldrz
Zosia
2 miesiące temu
On to fajny tylko ta jego modelka do niczego się nie nadaje ma dzieci to niech się nimi opiekuje bo ona to jest z nim dla pieniędzy to widać opamietaj się człowieku obudź się wydo Cię to nie materiał na żonę
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić