To był hit internetu! Stoch ostrzega Graneruda słynnymi słowami

11

Ten film zrobił furorę w sieci. Jeden z internautów przemówił do Ahonena w imieniu Adama Małysza. Teraz jego słowa powtórzył Kamil Stoch dla skijumping.pl, ostrzegając Halvora Egnera Graneruda.

To był hit internetu! Stoch ostrzega Graneruda słynnymi słowami
Kamil Stoch. Fot. PAP + screen z YouTube

To klasyka gatunku. Film na YouTube, na którym kibic wciela się w Adama Małysza, i ostrzega Janne Ahonena obejrzało ponad 3,7 miliona osób. Wideo biło rekordy popularności. Trochę już o nim zapomnieliśmy, ale dzięki Kamilowi Stochowi znów wracamy pamięcią do klasyki gatunku.

W sobotę w Klingenthal trzykrotny mistrz olimpijski spisał się znakomicie. Poprawił sylwetkę dojazdową i od razu dało to efekt w postaci skoków o kilka metrów dłuższych. Po próbach na 138,5 oraz 134 metry Stoch zajął 2. miejsce. Przegrał tylko z fenomenalnie dysponowanym Halvorem Egnerem Granerudem.

W niedzielę na skoczni w Klingenthal, o ile wiatr nie stanie na przeszkodzie, okazja do rewanżu. Do rywalizacji z Granerudem Kamil Stoch podchodzi na luzie. Świadczą o tym jego słowa z sobotniego wywiadu dla portalu skijumping.pl. W nich triumfator tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni z humorem "odgrażał się" Granerudowi.

- Halvor, na następnych zawodach Cię pokonam - powiedział przed kamerami skijumping.pl Stoch i wybuchnął śmiechem.

Polski skoczek doskonale zdawał sobie sprawę, że sparodiował słowa z filmu na YouTube, który osiągnął tak wielką popularność.

W oryginalnej wersji kibic, wcielający się w Adama Małysza, powiedział: Janne Ahonen, na następnych zawodach Cię pokonam. Wtedy Fin Ahonen był jednym z najgroźniejszych rywali Adama Małysza.

Niedzielny konkurs w Klingenthal rozpocznie się o 14:30. Transmisja w TVP 1, Eurosporcie 1 i na WP Pilot.

Zobacz także: Łomża Vive Kielce zaczęła maraton. Dominacja po przerwie
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić