Wózek luksusowy. Kubacki kupił córce prawdziwe cacko

435

Po pracowitym weekendzie ze skokami, Dawid Kubacki najbliższe dni poświęca rodzinie. Wraz z żoną i malutką córką Zuzanną wybrali się na spacer. Uwagę przyciąga wózek dla dziecka, który kosztuje kilka tysięcy złotych.

Wózek luksusowy. Kubacki kupił córce prawdziwe cacko
Marta i Dawid Kubacki (Instagram)

W końcówce 2020 roku wiele działo się w rodzinie Dawida Kubackiego. W trakcie pierwszego konkursu 69. Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie mistrz świata dowiedział się, że został ojcem. Na świat przyszła córka Zuzanna.

Dawid Kubacki musiał długo naczekać się, by na żywo zobaczyć swoją pociechę. Przez kolejne dni startował z powodzeniem w Turnieju Czterech Skoczni. Zajął w nim 3. miejsce.

Później bezpośrednio z kadra pojechał na kolejne konkursy Pucharu Świata. Dopiero po rywalizacji w Titisee-Neustadt mógł na kilka dni wrócić do domu i nacieszyć się czasem z córką i żoną.

Od narodzin Zuzanny minął już ponad miesiąc. Ostatnio Dawid Kubacki, po powrocie z Pucharu Świata w Willingen, wybrał się z żoną i córką na spacer. Rodzina pochwaliła się wspólnym zdjęciem na Instagramie. Na fotografii uwagę przykuwa przede wszystkim wózek dla małej Zuzanny. Zobaczcie:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

To prawdziwe cacko. Rodzice sporo zainwestowali, bowiem zdecydowali się kupić wózek marki Venicci. Sprawdziliśmy na stronie internetowej producenta i taki wózek - w zależności od rodzaju - kosztuje od 3 do prawie 4 tys. złotych. To spory wydatek.

Fotografia ze wspólnego spaceru bardzo spodobała się internautom. Pozytywne komentarze nie miały końca: "Piękna rodzinka", "Zdrówka dla całej rodzinki" - pisali internauci.

Zobacz także: Piłka ręczna. Morawski nie ma wątpliwości. "Żeby być na szczycie trzeba co kilka dni grać mecze z mocnymi rywalami"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić