To nie fotomontaż. Zobacz, co podali w restauracji partnerce Żyły

39

Marcelina Ziętek w nietypowy sposób postanowiła spędzić Andrzejki. Nie było wróżb i zabawy, a wizyta w restauracji, gdzie partnerka Piotra Żyły zajadała się sushi. Zachwyca sposób podania posiłku. Zobaczcie sami.

To nie fotomontaż. Zobacz, co podali w restauracji partnerce Żyły
Marcelina Ziętek (Instagram)

30 listopada to tradycyjnie Andrzejki. To dzień, w którym Polacy chętnie spotykają się na imprezach, gdzie punktem obowiązkowym są wróżby. W tym roku Andrzejki wypadły w czwartek, co też ma wpływ na "przeniesienie" tradycyjnych imprez na weekend.

Marcelina Ziętek andrzejkowy wieczór postanowiła spędzić w jednej z restauracji w Cieszynie. Nie była tam sama, o czym świadczyć mogą dwa kieliszki na stoliku. Ziętek wraz z towarzystwem zamówili sushi.

Zadziwiający jest sposób podania posiłku. Restauracje przygotowujące sushi często prześcigają się w tym temacie. Partnerka Piotra Żyły sushi dostała w... drewnianej małej łódce. Zdjęcie można zobaczyć poniżej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobił to na siedząco. Po prostu magia

Ziętek została w Polsce, a Piotr Żyła przygotowuje się do kolejnych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem najlepsi zawodnicy globu rywalizować będą w norweskim Lillehammer.

Żyła nie ma za sobą udanego początku sezonu. W pierwszych zawodach w fińskiej Ruce był 31. i nie zakwalifikował się do drugiej serii. W drugim konkursie było niewiele lepiej, ale lepiej. Żyła był 21. Tym samym zdobył pierwsze w sezonie punkty. Apetyty są jednakz decydowanie wyższe.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ŁWI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić