o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
VDB
|

To się dzieje naprawdę! Reżyser Życia przyjął wyzwanie

0
Podziel się

Coraz więcej gwiazd decyduje się na udział we freak fightach. Na konferencji prasowej przed FAME MMA 11 swoją gotowość do stoczenia walki zgłosił Daniel "Reżyser Życia" Rusin. Jego potencjalny rywal zaskakuje.

To się dzieje naprawdę! Reżyser Życia przyjął wyzwanie
Daniel "Reżyser Życia" Rusin (YouTube)
bEKkcPPF

Kontuzja Sylwestra Wardęgi spowodowała, że zaczęło się gorączkowe poszukiwanie zastępstwa na gale FAME MMA 11. Wówczas nieoczekiwanie jednym z najczęściej wymienianych gwiazd był Reżyser Życia. Szybko jednak ogłoszono, że to nie on zawalczy na zbliżającym się wydarzeniu.

W formule pięściarskiej rywalem Sylwestra Wardęgi ogłoszono Danny'ego Ferreri. Natomiast w MMA z Wojtkiem Przeździeckim zmierzy się Marcin Dubiel. To oznaczało, że nie było już miejsca dla słynnego internetowego twórcy.

bEKkcPPH

Jednak nieoczekiwanie to Reżyser Życia był jedną z największych gwiazd konferencji prasowej przed FAME MMA 11. W momencie kiedy Sylwester Wardęga tłumaczył ilu rywali nie chciało się z nim zmierzyć, Daniel Rusin głośno zaprotestował.

- W październiku mi nie pasowało, ale listopad to jak najbardziej - zadeklarował Reżyser Życia.

Później wywiązała się dyskusja pomiędzy Wardęgą a Rusinem. Jej efektem jest to, że obaj zgodzili się stoczyć pojedynek w formule pięściarskiej w listopadzie 2021 roku. Dopiero po tym starciu Wardęga miałby udać się na niezbędną operację.

bEKkcPPN

Ten nieoczekiwany obrót spraw wyraźnie zaskoczył włodarzy organizacji FAME MMA. Jednakże byli oni wyraźnie zainteresowani doprowadzenia do tego pojedynku. Czy dojdzie do niego jeszcze w tym roku? Wszystkie karty w tym momencie są po stronie właścicieli najpopularniejszej polskiej organizacji freak fight.

Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkcPQi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić