LAK| 

Walczył w organizacji Najmana. Teraz zabrał głos. Ostre słowa

43

Coraz więcej nieprzychylnych głosów w internecie na temat Marcina Najmana i jego organizacji MMA-VIP, która do współpracy zaprosiła "Słowika". Tym razem głos zabrał były uczestnik walk Najmana.

Walczył w organizacji Najmana. Teraz zabrał głos. Ostre słowa
Marcin Najman (YouTube)

Cała Polska jest oburzona tym, że "Słowik" jest wykorzystywany do promocji gali MMA VIP 4. Marcin Najman jako jeden z nielicznych nie widzi w tym nic złego i wciąż współpracuje z byłym szefem mafii pruszkowskiej.

Od tego czasu, po działaniach Krzysztofa Stanowskiego, z federacji odeszło większość sponsorów. Dodatkowo czwarta edycja gali nie może znaleźć miejsca, w którym wydarzenie się odbędzie. Po Kielcach przyszła pora na Wieluń.

Mocne słowa

Przez kilka dni burmistrz Paweł Okrasa niezłomnie podkreślał, że MMA-VIP 4 dojdzie do skutku właśnie w jego mieście. Ostatecznie umowa pomiędzy stronami została rozwiązana. Najman nie podda się i chce za wszelką cenę przeprowadzić galę MMA-VIP 4. Może mieć jednak problem, ponieważ opinia publiczna mocno krytykuje jego działania.

Krytycznie na temat organizacji wypowiedział się Szymon "Taki Złotówa" Wrzesień, który ostatnie pojedynki toczył właśnie w organizacji Marcina Najmana.

Z każdą kolejną galą to szło w stronę, która mi się coraz mniej podobała. Po tych ostatnich wydarzeniach u wielu osób przelała się czara goryczy i się nie dziwię tym wszystkim firmom, osobom, kibicom, którzy odwrócili się od MMA VIP. Choć muszę zaznaczyć, że nie podoba mi się w jaką to stronę idzie - powiedział Wrzesień dla "mma.pl".
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić