aktualizacja 

Włodarczyk chce walczyć ze Szpilką. Stawia warunek

12

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po wyjściu z zakładu karnego chce walczyć z Arturem Szpilką. Ten też nie ma nic przeciwko temu. Kością niezgody wydaje się jednak formuła ich potencjalnego pojedynku.

Włodarczyk chce walczyć ze Szpilką. Stawia warunek
Krzysztof Włodarczyk & Artur Szpilka (Instagram, Materiały prasowe)

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wznawia sportową karierę po wyjściu z zakładu karnego. Pięściarz przebywał w nim przez pięć miesięcy. Powód? Wielokrotne prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

Włodarczyk nie ukrywa, że do sportowej rywalizacji chciałby wrócić już we wrześniu. Najprawdopodobniej nadal będzie wychodził między liny jako zawodnik promotora Andrzeja Wasilewskiego.

Chętnych na walkę z Włodarczykiem na pewno nie brakuje. Po raz kolejny w mediach mówi się o jego możliwym pojedynku z Arturem Szpilką. Szpilka niedawno zamienił ring na klatkę i tam zaprasza "Diablo" Włodarczyka.

Włodarczyk chciałby, aby w końcu doszło do jego starcia ze Szpilką. W rozmowie z "Super Expressem" postawił jednak jasny warunek.

Jak się ma jaja, jak się mówi, że sprawdzimy się w boksie, to sprawdźmy się w boksie. Zapraszam cię do boksu. Jeśli później będziesz miał ochotę, rewanż będziemy mogli zrobić w klatce. Jestem sportowcem z krwi i kości, a boks to moja rodzima dyscyplina - przyznał.

Przeciwny walce Włodarczyka ze Szpilką w MMA jest także wspomniany Wasilewski. Promotor kilka dni temu wprost napisał, co sądzi o takim pomyśle.

Pomysł na walkę Szpilka vs Diablo w MMA to, przepraszam, pomysł na coś a'la paraolimpiada - opublikował w piątek na Twitterze.

W przestrzeni medialnej mówi się też o tym, że "Diablo" Włodarczyk mógłby zmierzyć się między linami z powracającym Tomaszem Adamkiem. Andrzej Wasilewski również nie jest fanem takiego rozwiązania. Zapowiedział, że spróbuje doprowadzić Włodarczyka do walki o mistrzostwo świata.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić