o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Wyjątkowa pamiątka Mariusza Pudzianowskiego. Pokazał zdjęcie z legendarnym trenerem

5
Podziel się

Mariusz Pudzianowski jest legendą polskiego sportu. Na Instagramie wrócił do przeszłości i wstawił zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Znalazł się wówczas w bardzo wyjątkowym gronie.

Wyjątkowa pamiątka Mariusza Pudzianowskiego. Pokazał zdjęcie z legendarnym trenerem
Wyjątkowa pamiątka Mariusza Pudzianowskiego. Pokazał zdjęcie z legendarnym trenerem (Instagram)
bEErQuCZ

Mariusz Pudzianowski jest wzorem do naśladowania i tytanem pracy. Prowadzi swoją firmę, ale nie zapomina także o aktywności fizycznej. Praktycznie każdy dzień zaczyna od biegania, a potem w trakcie dnia znajduje czas na trening siłowy.

O jego sukcesach sportowych wie każdy Polak. Zaczynał w zawodach strongman, w których zapisał piękną kartę. Był pięciokrotnym mistrzem świata oraz pięciokrotnym mistrzem Europy. Od 2009 roku jest zawodnikiem MMA i mocno spopularyzował dyscyplinę w naszym kraju.

bEErQuDb

Pudzianowski w czerwcu stoczył wielką bitwę podczas KSW 61 z Łukaszem Jurkowskim. W okresie letnim ma więcej czasu na odpoczynek, a w ostatnich dniach wzięło go na wspomnienia.

W mediach społecznościowych pokazał wyjątkowe zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Na fotografii "Dominator" stoi obok m.in. Kazimierza Górskiego, Agnieszki Rylik i Jana Tomaszewskiego.

Wielki trener dla Polski. Sukcesy Kazimierza Górskiego

Kibicom mocno przypadło do gustu zdjęcie Pudzianowskiego. Fani wspominają szczególnie Kazimierza Górskiego, czyli jednego z najlepszych trenerów w historii Polski.

bEErQuDh

Prowadzona przez Górskiego reprezentacja Polski najpierw sięgnęła po złoty medal igrzysk olimpijskich w 1972 roku, a cztery lata później wywalczyła srebrny medal. Oprócz tego zajął trzecie miejsce na mundialu w 1974. Nikt już później nad Wisłą nie powtórzył jego sukcesów.

Zobacz także: Jak uchronić się przed lockdownem? Doradca premiera apeluje
bEErQuDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Ninek
3 miesiące temu
No cuz w Ameryce arni u nas Pudzian każdy kraj chce mieć herosa a zwykły człowiek mierzy się z szarą rzeczywistośćią i nikt nie zwraca uwagi na jego marny los
Ella
3 miesiące temu
Wyrazy szacunku dla Pana postawy życiowej i światopoglądu.
Ella
3 miesiące temu
Panie Mariuszu. Kiedyś w ambasadzie USA w Warszawie miałam okazję zamienić z Panem kilka słów i przekazać wyrazy szacunku od mojego syna Krystiana, Pana wielkiego fana. Pozdrawiam serdecznie.
bEErQuDD
1111111111111...
3 miesiące temu
Pudzian też jest wielki
OBSERWATOR
3 miesiące temu
Pudzian też jest wielki.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić