Wyjątkowa pamiątka Mariusza Pudzianowskiego. Pokazał zdjęcie z legendarnym trenerem

5

Mariusz Pudzianowski jest legendą polskiego sportu. Na Instagramie wrócił do przeszłości i wstawił zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Znalazł się wówczas w bardzo wyjątkowym gronie.

Wyjątkowa pamiątka Mariusza Pudzianowskiego. Pokazał zdjęcie z legendarnym trenerem
Wyjątkowa pamiątka Mariusza Pudzianowskiego. Pokazał zdjęcie z legendarnym trenerem (Instagram)

Mariusz Pudzianowski jest wzorem do naśladowania i tytanem pracy. Prowadzi swoją firmę, ale nie zapomina także o aktywności fizycznej. Praktycznie każdy dzień zaczyna od biegania, a potem w trakcie dnia znajduje czas na trening siłowy.

O jego sukcesach sportowych wie każdy Polak. Zaczynał w zawodach strongman, w których zapisał piękną kartę. Był pięciokrotnym mistrzem świata oraz pięciokrotnym mistrzem Europy. Od 2009 roku jest zawodnikiem MMA i mocno spopularyzował dyscyplinę w naszym kraju.

Pudzianowski w czerwcu stoczył wielką bitwę podczas KSW 61 z Łukaszem Jurkowskim. W okresie letnim ma więcej czasu na odpoczynek, a w ostatnich dniach wzięło go na wspomnienia.

W mediach społecznościowych pokazał wyjątkowe zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Na fotografii "Dominator" stoi obok m.in. Kazimierza Górskiego, Agnieszki Rylik i Jana Tomaszewskiego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wielki trener dla Polski. Sukcesy Kazimierza Górskiego

Kibicom mocno przypadło do gustu zdjęcie Pudzianowskiego. Fani wspominają szczególnie Kazimierza Górskiego, czyli jednego z najlepszych trenerów w historii Polski.

Prowadzona przez Górskiego reprezentacja Polski najpierw sięgnęła po złoty medal igrzysk olimpijskich w 1972 roku, a cztery lata później wywalczyła srebrny medal. Oprócz tego zajął trzecie miejsce na mundialu w 1974. Nikt już później nad Wisłą nie powtórzył jego sukcesów.

Zobacz także: Jak uchronić się przed lockdownem? Doradca premiera apeluje
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić