Szymon Michalski| 
aktualizacja 

Wzruszający wpis Majdana. "Rozstania nie są łatwe"

20

Radosław Majdan spełnia się w roli ojca. Dla byłego sportowca czas spędzony z dziećmi jest niezwykle ważny, o czym świadczy jego wpis w mediach społecznościowych. Słowa te mogą złapać za serce.

Wzruszający wpis Majdana. "Rozstania nie są łatwe"
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek (Instagram)

Radosław Majdan od 2013 roku jest w związku z Małgorzatą Rozenek. Para nie widziała świata poza sobą, czego dowodem jest ślub, do którego doszło w 2016 roku. Cztery lata były piłkarz został ojcem Henryka.

Ponadto Majdan i Rozenek wspólnie wychowują dwójkę dzieci - Stanisława i Tadeusza - z poprzedniego małżeństwa prezenterki. Mężczyzna w roli ojca odnajduje się bardzo dobrze. Czas spędzony z dziećmi jest dla niego niezwykle ważny.

Można to wywnioskować m.in. po ostatnim wpisie w mediach społecznościowych. Majdan, choć od jego zakończenia kariery minęło kilkanaście lat, nadal dba o formę fizyczną. Nie zawsze jest mu jednak łatwo. I nie chodzi bynajmniej o brak motywacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polka błyszczała w Anglii. To była miss Euro

Trudno mu pożegnać się z synem

"Rozstania nigdy nie są łatwe, nawet wtedy, gdy wychodzisz na godzinę na trening…" - napisał Majdan na Instagramie. Do wpisu dołączył wzruszające zdjęcia razem z synkiem (patrz na końcu artykułu).

Wpis i zdjęcia poruszyły jego obserwatorów. W komentarzach aż roi się od pozytywnych opinii.

"Piękne to", "Pięknie się patrzy na relacje pana i syna. Też tak mam z rozstaniem z dziećmi", "Miło popatrzeć" - czytamy.

Przypomnijmy, że Radosław Majdan zakończył karierę w 2009 roku. Przez wiele lat był podstawowym bramkarzem m.in. Wisły Kraków i Polonii Warszawa. Rozegrał również kilka spotkań w seniorskiej reprezentacji Polski.

Po zakończonej karierze nie odwrócił się od sportu. Obecnie spełnia się w roli dziennikarza sportowego. Prywatnie wiedzie szczęśliwe życie rodzinne. Razem z żoną i dziećmi często podróżują po wielu zakątkach świata, co można zobaczyć na ich mediach społecznościowych.

Wcześniej Majdan tworzył związek z Dodą. Para rozstała się jednak w atmosferze skandalu po tym, jak przyłapała swojego ukochanego na zdradzie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić