Zamieszanie z "Boxdelem". Oszukał znanego YouTubera?

0

Michał "Boxdel" Baron nie dotrzymał słowa Tomaszowi Matysiakowi i nie przyszedł do jego programu "Szalony Podcast". Były zawodnik Clout MMA nie ukrywa teraz rozgoryczenia.

Zamieszanie z "Boxdelem". Oszukał znanego YouTubera?
Kolejne problemy "Boxdela". Oszukał znanego YouTubera (YouTube)

O Tomaszu Matysiaku zrobiło się głośno w ubiegłym roku, gdy relacjonował w mediach społecznościowych wojnę w Ukrainie. Zyskał popularność za sprawą TikToka, gdzie często publikował ciekawe treści.

Potem razem z Arkadiuszem Tańculą prowadził program "Szalony Tańcula", który był niezwykłe popularny w sieci. To otworzyło mu drogę do freak fightowych organizacji MMA w Polsce. Najpierw zawalczył dla High League, a następnie organizacji Clout MMA.

Jakiś czas temu Matysiak rozstał się z Tańculą i zaczął prowadzić swój program "Szalony Podcast". Niedawno jego gościem miał być zamieszany w aferę PandoraGate Michał "Boxdel" Baron. Włodarz FAME zapewniał, że przyjedzie do "Boxdela", jednak nie wywiązał się z obietnicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jędrzejczyk rusza z projektem telewizji. "Nie mogę się już doczekać"

Baron tłumaczył w weekend, że przebywa na Śląsku i nie ma czasu dojechać do Krakowa na podcast do "Szalonego Reportera". Jak się okazało, w niedzielę "Boxdel" poprowadził swój program "Aferki", w którym gościem specjalnym był Amadeusz "Ferrari" Roślik.

Nic dziwnego, że Matysiak był mocno rozczarowany postawą Barona. Chciał zadać "Boxdelowi" kilka pytań, między innymi o sprawę Oli.

Mówi się na mieście, że Olcia za występ u ciebie, za zmianę zeznań, dostała od ciebie mieszkanie w Warszawie - dopytywał Matysiak.

"Boxdel" ucierpiał na aferze

PandoraGate, czyli afera pedofilska na polskim YouTube, trwa od kilku tygodni. Początkowo praktycznie codziennie publikowano kolejne nazwiska osób mniej lub bardziej powiązanych z obrzydliwym procederem. Fani mają żal nie tylko do youtuberów, którzy wchodzili w kontakty z nieletnimi, ale też z osobami, które kryły swoich znajomych.

Jedną z osób, która najmocniej ucierpiała wizerunkowo był Michał "Boxdel" Baron. W efekcie oskarżeń oraz prowadzonego dochodzenia, federacja Fame MMA początkowo postanowiła wyłączyć "Boxdela" z działalności spółki. Co więcej, podjęto kroki prawne mające na celu usunięcia go ze struktur Fame MMA.

Zobacz także: MICHAŁ BARON BOXDEL - wywiad jakiego nie widzieliście.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić