Zbigniew Boniek znów to zrobił. Tym razem bez kontrowersji

4

Ustępujący prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. W sieci regularnie komentuje bieżące wydarzenia, również te pozasportowe, dzieli się również prywatnymi materiałami. Ponownie opublikował krótkie nagranie ze swoim wnukiem w roli głównej.

Zbigniew Boniek znów to zrobił. Tym razem bez kontrowersji
Zbigniew Boniek z wnukiem (Twitter.com)

To nie pierwszy raz, kiedy Zbigniew Boniek chwali się wnukiem na Twitterze. Poprzednio nie obyło się bez kontrowersji. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zamieścił w sieci nagranie z grającym w piłkę... kompletnie nagim wnukiem.

W sieci zaroiło się od komentarzy. Większość z nich miała negatywny wydźwięk. Wśród komentujących znaleźli się m.in. Samuel Perreira z TVP Info, Dorota Zawadzka ("Super Niania") czy Sylwia Czubkowska ze SpidersWeb+.

Wnuk Zbigniewa Bońka już gra w piłkę. Urocze nagranie w sieci

W środę rano Boniek ponownie opublikował nagranie z wnukiem w roli głównej. Tym razem internauci nie powinni być oburzeni - chłopiec był w stroju sportowym i prezentował swoje piłkarskie umiejętności.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
To są owoce dziesięciu dni treningów. Szybko, strzelaj. Do tyłu, do tyłu, do tyłu, szybko, strzelaj - instruował swojego wnuka Boniek. "Pierwsze owoce krótkiego zgrupowania" - zatytułował wideo.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wybory prezesa PZPN. Kiedy się odbędą?

Dobiega końca druga kadencja Zbigniewa Bońka na stanowisku prezesa PZPN. Oznacza to, że nie będzie mógł dłużej pełnić tego stanowiska. Wybory zaplanowane zostały na 18 sierpnia. Faworytami do objęcia funkcji są Cezary Kulesza i Marek Koźmiński.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska ma nowy tenisowy talent?! Wideo z synem Janowicza zachwyca
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić