VDB| 

Zdjęcia szokują. W takim stanie Murański wejdzie do klatki na FAME MMA 12

40

Walka Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim miała być hitem FAME MMA 12. Ostatecznie do tego starcia nie dojdzie, bo "młody Muran" doznał kontuzji. Zastąpi go jego ojciec - Jacek Murański. Jak się okazuje, "stary Muran" również ma spore problemy ze zdrowiem.

Zdjęcia szokują. W takim stanie Murański wejdzie do klatki na FAME MMA 12
Jacek Murański kontuzja (YouTube.com)

To miał być wielki rewanż. Pierwsze starcie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim była jedną z najbardziej efektownych w całej historii organizacji FAME MMA. Na gali FAME MMA 12 miało dojść do wielkiego rewanżu. Tak się jednak nie stanie.

Na niedzielnej konferencji prasowej okazało się, że Mateusz Murański doznał poważnej kontuzji. Konkretnie "Muran" ma złamaną kość gnykową i nie będzie w stanie walczyć w FAME MMA 12. To jednak nie oznacza, że nie dojdzie do starcia Tańcula - Murański. Wszystko za sprawą zastępstwa przez... Jacka Murańskiego.

Jacek Murański walczy mimo kontuzji

Co ciekawe, Jacek Murański przystąpi do tej walki mimo poważnej kontuzji. Jednak jak sam przyznał, honor nie pozwalał mu odmówić tego pojedynku.

- To jest zerwana torebka stawowa w stawie łokciowym - mówił Jacek Murański na konferencji prasowej pokazując na kontuzjowaną rękę.
- Od miesiąca nie robiłem nic lewą ręką, ale po dzisiejszym wydarzeniu nie mogło być inaczej. Trener był przeciwko mojej walce. Miałem przyjechał tylko powiedzieć, że mój syn nie wystąpi. Sprawa z Mateuszem wyszła wczoraj i dzisiaj przyjechałem rozmawiać. Ja bym tej walki nie wziął gdybyś nie opluł kobiety - zdradził swoją motywację Jacek Murański.

Aktor przyznał, że nie czuje się faworytem tego starcia. Wszystko za sprawą przygotowań do walki z... Marcinem Najmanem, która miała mieć miejsce w styczniu.

- Wychodzę z jedną sprawną ręką. Ja, 22 lata starszy od ciebie. Ja szykowałem się na kluskę Marcina Najmana i ta kontuzja by mi z nim nie przeszkadzała. Teraz będzie trudniej, ale okoliczności dnia dzisiejszego mi nie przeszkadzały - tłumaczył Murański.

Jak się okazuje, prawa ręka Jacka Murańskiego również nie jest w dobrym stanie. Aktor podczas konferencji prasowej zaprezentował całą siną pięść. Jest ona efektem treningów walk na gołe pięści, które uskutecznia "stary Muran".

Walka na specjalnych warunkach

Starcie Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim na FAME MMA 12 odbędzie się na specjalnych warunkach. Konkretnie będzie to pięć rund po dwie minuty w "klatce rzymskiej" o wymiarach 3m x 3m. Do tego dozwolone będą uderzenia łokciami.

Walką wieczoru FAME MMA 12 będzie pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Ponadto na gali 20 listopada wystąpią m.in. Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk, Kacper "Blonsky" Błoński, Kamil "Profesor Wilczur" Wilczak.

Zobacz także: "Dawaj i się rąbiemy". Marcin Najman zwrócił się do Zbigniewa Bońka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić