VDB| 

FAME MMA. Gwiazdor rozgoryczony. Nie krył tego podczas konferencji

1

Krystian "Profesor Wilczur" Wilczak to zawodnik z najlepszym rekordem w historii FAME MMA. Jednak ciągle nie zapracował na poważne wyzwanie sportowe. Na gali FAME MMA 12 zmierzy się z Maciejem "Szewcem" Szewczykiem, który jeszcze nie wygrał żadnej walki. Wilczak na konferencji prasowej nie krył rozgoryczenia tym faktem.

FAME MMA. Gwiazdor rozgoryczony. Nie krył tego podczas konferencji
Krystian "Profesor" Wilczak i Maciej "Szewcu" Szewczyk

Krystian Wilczak jest obecny w organizacji FAME MMA od pierwszej gali. W tym czasie wygrał cztery pojedynki i jeden przegrał. Na próżno szukać lepszego zawodnika niż gwiazdor programu "Ex na plaży".

Mogłoby się wydawać, że "Profesor Wilczur" pnie się w górę rankingu w wadze 77 kilogramów. Tak się jednak nie dzieje. Włodarze dają swojemu gwiazdorowi stosunkowo łatwych rywali, co zaczyna nie podobać się Krystianowi Wilczakowi. Głośno wyraził się na ten temat podczas konferencji prasowej.

- Ta walka to dla mnie dwa kroki w tył - przyznał Krystian Wilczak podczas konferencji prasowej przed FAME MMA. - Było to już kiedyś do zrobienia. Jednak odwlekło się w czasie. Teraz trzeba to po prostu odhaczyć i iść dalej - dodał "Profesor Wilczur".
- Pod względem medialnym to może się sprzeda, ale sportowo to nie będzie dla mnie żaden postęp - podsumował swojego rywala.

Szybko do tych słów odniósł się "Szewcu". Szczególnie zabolało go uderzenie w jego umiejętności sportowe.

- Pod względem medialnym to jestem "stypiarzem", ale pod względem sportowym się nie zgodze. Wystarczy spojrzeć na kursy bukmachera.

To rozjuszyło "Profesora Wilczura", który skwitował to jednym zdaniem.

- Bukmacher był napi******ny. Wystarczy spojrzeć jakie kursy są na walkę wieczoru - skomentował Wilczak.

Walka Krystiana "Profesora Wilczura" Wilczaka z Maciejem "Szewcem" Szewczykiem odbędzie się na gali FAME MMA 12 już 20 listopada. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Marcina Wrzoska z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Natomiast starciem, na które wszyscy czekają będzie walka Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim.

Zobacz także: Tym wideo gwiazda sportu podbija internet. Co za umiejętności!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić