LAK| 

Piotr Żyła boi się pokazać z ukochaną? Dramatyczny apel fanów

14

Choć o ich związku mówi się już od kilku miesięcy, to Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wciąż jeszcze nie pokazali się wspólnie. Fani zaczynają się niecierpliwić i proszą, by w końcu się ujawnili. Liczba komentarzy pod ostatnim zdjęciem celebrytki przytłacza.

Piotr Żyła boi się pokazać z ukochaną? Dramatyczny apel fanów
Marcelina Ziętek (Instagram)

Marcelina Ziętek od wielu lat związana jest z telewizją. Wielokrotnie brała udział w konkursach piękności. Na jej koncie są m.in. tytuły Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek. Na ekranie można ją było zobaczyć w produkcjach TVN: Szkoła i 19+.

Jeszcze większą popularność przysporzył jej związek z Piotrem Żyłą, czołowym polskim skoczkiem narciarskim. Chociaż ich związek nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, to media nie mają wątpliwości, że Ziętek i Żyła są razem.

W ostatnich miesiącach to jedna z najpopularniejszych par w polskim sporcie. Media szeroko rozpisują się o związku aktorki i skoczka narciarskiego. O ile Piotr Żyła jest popularny już od kilku lat, o tyle Marcelina Ziętek najwięcej na popularności zyskuje w ostatnich tygodniach.

Marcelina ma coraz więcej fanów w mediach społecznościowych. Obecnie śledzi ją ponad 80 tysięcy osób.

Dramatyczny apel fanów

W miniony weekend aktorka opublikowała kilka zdjęć z pobytu w SPA w Wiśle. Najwięcej uwagi internautów przykuły fotki z jacuzzi, gdzie kobieta śmieje się od ucha do ucha, a jej partner chowa głowę pod wodę. Fani szeroko komentują najnowsze zdjęcia, wielu z nich wystosowało dramatyczny apel!

"Marcelka, nie chowajcie się już. Kochana, nie robicie nic złego", "Nie ukrywajcie się! Nie robicie nic złego, kochacie się i nie robicie nikomu tym krzywdy", "Ale się ten Pjoter chowa" - piszą fani w komentarzach.

W biogramie zamieszczonym w mediach społecznościowych Marcelina Ziętek ujawnia, że brała udział w konkursach piękności i zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Dziewczyna Piotra Żyły jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić