aktualizacja 

Netflix wprowadza udogodnienie. Wielu użytkowników tylko na to czekało

8

Netflix co jakiś czas się zmienia. Wprowadzane są nowe rozwiązania, które mają sprawiać, że platforma będzie bardziej przyjazna dla użytkowników. Co prawda nie zawsze pokrywają się one z oczekiwaniami, jednak tym razem wszyscy powinni być zadowoleni.

Netflix wprowadza udogodnienie. Wielu użytkowników tylko na to czekało
Netflix (Pixabay)

Wydaje się, że wiele osób czekało na tę opcję. Teraz Netflix umożliwia usuwanie pozycji z sekcji "Oglądaj dalej".

Dla wielu osób brak takiej funkcjonalności był strasznie irytujący. Na liście były bowiem tytuły, do których użytkownicy najzwyczajniej na świecie nie chcieli wracać.

Filmów można było się co prawda pozbywać z tego zestawienia, ale dotychczasowy sposób był dość uciążliwy. Trzeba było bowiem włączyć niechcianą produkcję, przewinąć do napisów końcowych i poczekać kilka chwil.

Netflix. Jak usunąć film lub serial z listy "Oglądaj dalej"?

Chcesz się pozbyć wybranej produkcji z zestawienia "Oglądaj dalej"? Kliknij znaczek "X", tj. "usuń z rzędu". Następnie Netflix zapyta cię jeszcze, czemu to robisz. Do wyboru będzie kilka odpowiedzi, ale tak naprawdę nie trzeba żadnej zaznaczać.

Z przekazu Netflixa wynika, że użytkownicy często korzystają z listy "Oglądaj dalej". Tym bardziej cieszy to, że teraz będzie można ją łatwo porządkować.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić