Awantura na pokładzie samolotu. Spoliczkowała i opluła pasażera

38

Podczas lotu samolotem linii Delta Airlines z Tampy do Atlanty w USA doszło do sprzeczki między pasażerami. Na opublikowanym w sieci wideo widać, że kobieta atakująca jednego z pasażerów była nieugięta. "Załóż maskę" - słychać na nagraniu.

Awantura na pokładzie samolotu. Spoliczkowała i opluła pasażera
Pasażerka spoliczkowała i opluła mężczyznę, który nie miał ubranej maseczki (ATL Uncensored | Atlanta News - Twitter)

Kobieta zidentyfikowana jako Patricia Cornwall została aresztowana przez służby federalne po tym, jak w czwartek, 23 grudnia wywołała incydent na pokładzie lotu 2790. Została oskarżona o spowodowanie zakłóceń podczas podróży, które doprowadziły do obrażeń współpasażerów i pracowników linii lotniczej Delta.

Do sieci trafiło wideo nagrane podczas kłótni w samolocie

Na wideo zamieszczonym na profilu ATL Uncensored na Twitterze widać, jak jedna z pasażerek stoi w przejściu, tuż przy siedzeniu innego podróżnego i raczy go wiązanką pełną przekleństw. Między pasażerami wywiązała się kłótnia o to, że starszy mężczyzna nie miał na twarzy maseczki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Załóż p********ą maskę!" - krzyczała kobieta. W końcu bohaterka nagrania uderzyła swojego rozmówcę w twarz i splunęła na niego, a ten zagroził jej, że pójdzie do więzienia. Do akcji wkroczyła wówczas załoga samolotu i zaprowadziła pasażerkę na miejsce.

Niesforna pasażerka trafiła w ręce FBI

Kiedy samolot wylądował na międzynarodowym lotnisku Hartsfield-Jackson w Atlancie, na awanturującą się pasażerkę czekała już policja. Cornwall została przekazana w ręce agentów FBI, którzy przedstawili jej zarzuty.

"Sytuacje takie jak te są rzadkie dla zdecydowanej większości naszych klientów, a Delta nie toleruje niesfornych zachowań na naszych lotniskach i na pokładzie naszych samolotów" – poinformowała linia lotnicza Delta Airlines w oficjalnym oświadczeniu.

Źródło: New York Post

Zobacz także: Wyrzucili ją z samolotu. Wszystko przez to, że nie obchodziło ją bezpieczeństwo innych pasażerów
Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić