aktualizacja 

Nagrała film na lotnisku. "Nie wierzę, że wciąż trzeba to powtarzać"

20

Podróżni często zadają pytanie, dlaczego niektóre osoby ustawiają się jako pierwsze w kolejce do boardingu. Pilot przecież i tak musi poczekać, aż wszyscy wejdą na pokład. Tiktokerka przypomina, jaki jest powód takiego zachowania.

Nagrała film na lotnisku. "Nie wierzę, że wciąż trzeba to powtarzać"
Tiktokerka broni podróżnych, którzy chcą wchodzić na pokład jako pierwsi (Adobe Stock)

Tiktokerka, znana w sieci jako "fordingstyle" opublikowała nagranie, w którym broni pasażerów, ustawiających się w kolejce długo przed startem. W sieci co rusz pojawiają się komentarze dotyczące nadgorliwych podróżnych, z których śmieją się ci, którzy na pokład wchodzą zazwyczaj jako ostatni.

Tiktokerka broni nadgorliwych pasażerów

Jestem na lotnisku, więc pomyślałam, że może przypomnę, dlaczego ludzie ustawiają się wcześniej w kolejce do wejścia na pokład. Powodem jest obawa o przestrzeń nad głową. Ciągle trafiam na filmiki, w których ludzie pytają dlaczego ludziom zależy na wcześniejszym boardingu - mówi tiktokerka w opublikowanym wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Mieszka na drugim końcu świata. "Wożę polskość ze sobą"

Jak twierdzi, nie chodzi o to, aby być w samolocie wcześniej. Chodzi o to, że linie lotnicze zbyt często gubią bagaże. Zamiast nadawać bagaż rejestrowany, pasażerowie wolą zabrać go ze sobą na pokład. A miejsca, jak wiadomo, nad głowami pasażerów zawsze jest za mało.

"Nie wierzę, że wciąż trzeba to powtarzać" - podsumowała podróżna. Wideo szybko stało się popularne w serwisie, a wielu użytkowników utożsamiało się z tymi, którzy boją się, że na półce bagażowej na pokładzie zabraknie miejsca na ich walizkę.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zdania internautów są podzielone w tej sprawie

"Mam tak samo"; "Dokładnie, to wzbudza we mnie poczucie niepokoju" - komentują internauci. Inni natomiast sugerują, że to właśnie te osoby, które wchodzą na pokład jako pierwsze, generują problem braku miejsca. "Często to ci sami ludzie, którzy mają ze sobą tyle rzeczy, że zabierają miejsce innym" - komentuje jedna z internautek.

Niektórzy zastanawiają się w komentarzach, dlaczego nie można po prostu przydzielić każdemu pasażerowi konkretnej przestrzeni na głową.

Autor: MSI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić