Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

11-latka w ciąży. Pobiła wszelkie rekordy na Wyspach

127
Podziel się

Brytyjska policja prowadzi dochodzenie w niezwykle bulwersującej sprawie. Dziewczynka, której dotyczy, będzie najmłodszą matką w Wielkiej Brytanii.

11-latka w ciąży. Pobiła wszelkie rekordy na Wyspach
(pexels.com)
bEUiQRHF

Ojciec ma zaledwie kilka lat więcej. Policja ze względu na delikatność materii nie udziela żadnych bliższych informacji. Wiadomo, że 11-latka ma wyznaczoną orientacyjną datę porodu w najbliższej przyszłości.

Rozłożyli parasol ochronny nad dziewczynką. Sprawa jest utajniona do tego stopnia, że policja nie podała nawet miasta, z którego pochodzi przyszła matka. Lokalne władze starają się zablokować wszelkie publikacje na ten temat. Złożyły wniosek do brytyjskiego Sądu Najwyższego w tej sprawie - donosi serwis mirror.co.uk.

Do tej pory najmłodsza matka na Wyspach była o rok starsza. Miała 12 lat, gdy powiła w 2014 roku dziecko. Ojciec miał wtedy 13 lat. Teraz młoda mama chodzi do szkoły, a maluch jest pod opieką dziadków.

bEUiQRHH

Statystyki mówią o spadku liczby tego typu spraw. W ostatnim czasie w Wielkiej Brytanii nastolatki rodzą najmniej dzieci od 70 lat. Specjaliści wiążą to z odpowiednią edukacją seksualną i dostępem do środków antykoncepcyjnych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEUiQRIi
KOMENTARZE
(127)
jjjj
5 lata temu
Brzydzi mnie coś takiego przecież to zwierzęta nie ludzie.Człowiek to brzmi dumnie homo sapiens-człowiek myślący,sorry człowiek myślący kroczem.....
Myszka
5 lata temu
Znaczy się , młoda mama jest 100% Brytyjką . Inaczej nie byłoby to tak utajniane . Powiedzieliby prosto z mostu , że w mieście X 11 letnia Polka, Rumunka czy inna Turczynka zaszła w ciąże i , że emigranci to patologia .
Polka katolic...
5 lata temu
Pan Bóg dał dziecko, to da i na dziecko.
bEUiQRIj
gerwge
5 lata temu
młody zrobił dwa ruchy i sie zlał hahaha
ewa
5 lata temu
W sprzedawanym w marketach mięsie są wielokrotnie przekroczone normy hormonów wzrostowych dla tych zwierząt.Podając te mieso (szczególnie kurczaki) dzieciom wielokrotnie przyspieszacie ich dojrzewanie seksualne i wybuch potrzeb.
ojciec
5 lata temu
DZIS TAKA MODA ZE DZIECI MAJA DZIECI..ULICA WYCHOWUJE JE BO RODZICE SA "ZAGONIENI"...TO NIE NOWINA ..WYSTARCZY POPATRZEC NA NIELETNICH.. jak sie ubieraja porti pelne dziur wlosy wystrzyzone jak kogut pazury dlugie jak u diablicy i to ma byc uczennica???I SPROBOJ IM ZWROCIC UWAGE TO "OBERWIESZ" A I MAMUSKA CIE WYKRZYCZY OD NAJGORSZYCH..CO CIE OBCHODZI MOJA CORKA itd..taka corunia nawet garnkow.. i talerzy nie wymyje bo pazurki by sobie zniszczyla.
Inteligenciuc...
5 lata temu
Może na wyspach pobiła rekordy, ale rekord Polski został tylko wyrównany.
Jcbt
5 lata temu
Chociaż państwo tam zachowuje się odpowiedzialnie. Taka sytuacja w Polsce skończyła by się ukamienowaniem za zgodą prezydenta.
gość
5 lata temu
Nie wiem czemu robią taki szum chcieli i mieli ochotę uprawiać sex ich sprawa a po za tym idą za kościołem bo nie używają prezerwatyw więc z ich miłości pojawiło się nowe życie. Dziewczyna ma młode ciało szybko się zregeneruje i w przyszłości już nie będzie się martwiła czy po urlopie macierzyńskim pracodawca jej nie podziękuje ja widzę same plusy dziadkowie jeszcze młodzi pomogą w wychowaniu. Co innego jak by to zrobił jakiś stary kiep ale ona ma 11 chłopak pewnie 15 lat to tyle życia przed nimi po co to nagłaśniać
Gość
5 lata temu
To są skutki Breksitu.
mm
5 lata temu
jaki to rekord?? to tragedia dla nowo narodzonego!!!
wojtek
5 lata temu
A jej dziecko będzie miało na imię Ahmed. Głowę daję!
dnil
5 lata temu
Czy to prawda,że straciła cnotę siadając na smoczek?
bEUiQRIb
Graud
5 lata temu
A gdzie towarzysze w sukienkach czyli księża ze swoimi naukami. Pewnie szukają mamony dla biskupów
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić