11-latka w ciąży. Pobiła wszelkie rekordy na Wyspach

230

Brytyjska policja prowadzi dochodzenie w niezwykle bulwersującej sprawie. Dziewczynka, której dotyczy, będzie najmłodszą matką w Wielkiej Brytanii.

11-latka w ciąży. Pobiła wszelkie rekordy na Wyspach
(pexels.com)

Ojciec ma zaledwie kilka lat więcej. Policja ze względu na delikatność materii nie udziela żadnych bliższych informacji. Wiadomo, że 11-latka ma wyznaczoną orientacyjną datę porodu w najbliższej przyszłości.

Rozłożyli parasol ochronny nad dziewczynką. Sprawa jest utajniona do tego stopnia, że policja nie podała nawet miasta, z którego pochodzi przyszła matka. Lokalne władze starają się zablokować wszelkie publikacje na ten temat. Złożyły wniosek do brytyjskiego Sądu Najwyższego w tej sprawie - donosi serwis mirror.co.uk.

Do tej pory najmłodsza matka na Wyspach była o rok starsza. Miała 12 lat, gdy powiła w 2014 roku dziecko. Ojciec miał wtedy 13 lat. Teraz młoda mama chodzi do szkoły, a maluch jest pod opieką dziadków.

Statystyki mówią o spadku liczby tego typu spraw. W ostatnim czasie w Wielkiej Brytanii nastolatki rodzą najmniej dzieci od 70 lat. Specjaliści wiążą to z odpowiednią edukacją seksualną i dostępem do środków antykoncepcyjnych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić