22-latka zgwałciła 14-latka. Kobieta wszystko nagrała

139

22-latka została zatrzymana przez policję po tym, jak na jaw wyszło, że molestowała i gwałciła 14-letniego chłopca. Swoje czyny miała nagrywać, a później szantażować nimi ofiarę. Do zdarzenia doszło w Miami w USA.

22-latka zgwałciła 14-latka. Kobieta wszystko nagrała
(Miami-Dade Police Department)

Irabelis Carrazana została aresztowana w poniedziałek, po tym jak jej ofiara opowiedziała o wszystkich zdarzeniach. 22-latka zaczęła molestować nastolatka w ubiegłym roku. Miało też dochodzić do gwałtów.

Kobieta zgwałciła chłopca i wszystko nagrała

22-latka nie tylko dopuściła się przemocy seksualnej, ale także wszystko nagrała. Wideo posłużyło jej do szantażu i zmuszenia chłopaka do handlu narkotykami. Miało także być zabezpieczeniem przed wydaniem jej przestępstw.

Nastolatek postanowił, mimo strachu, zawiadomić o wszystkim policję. Poszedł na pobliski posterunek i przedstawił swoją wersję wydarzeń. Powiedział, że zmuszono go do działalności w gangu. Ostatnio miał się niewywiązywać z obowiązków, przez co surowo go karano.

Zobacz także: Pedofil recydywista zatrzymany w Krakowie

Dodał, że Isabeli była wściekła i niezadowolona z jego działań. Według zeznań świadków oboje często się kłócili.

Irabelis podobno przyznała się do winy przez telefon. Była wtedy podsłuchiwana przez detektywów. Ponadto w jej komórce odnaleziono wiadomości sugerujące, że nagranie z napaści faktycznie istnieje.

22-latka została oskarżona o wykorzystywanie seksualne nieletniego, a także rejestrowanie lubieżnych czynów. Prowadzone jest również dochodzenie w sprawie przestępstw narkotykowych i działalności w gangu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić