o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ds
|

Afera hejterska. Jarosław Kaczyński będzie milczał?

180
Podziel się

"To może rozstrzygnąć o tym, że PiS nie będzie miał większości bezwzględnej". Ludwik Dorn podkreśla, że Jarosław Kaczyński dla dobra partii musi przemilczeć aferę hejterską w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Afera hejterska. Jarosław Kaczyński będzie milczał?
(PAP, Leszek Szymański)
bDJPkfud

Od tygodnia nie zabrał głosu. Jarosław Kaczyński nie komentuje afery hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości i zdaniem Ludwika Dorna nigdy tego nie zrobi. Były polityk PiS w najnowszym wywiadzie dowodzi, że wypowiedzi prezesa tej partii tylko zaszkodziłyby "dobrej zmianie" w nadchodzących wyborach.

Wielokrotnie oczerniał ludzi, z którymi się nie zgadzał. Ale zawsze robił to pod imieniem i nazwiskiem - podkreśla Dorn.

"Cokolwiek powie, będzie źle". Niegdysiejszy "trzeci bliźniak" wyjaśnia, że Jarosław Kaczyński nie jest w stanie skomentować afery wokół Łukasza Piebiaka, jednocześnie nie szkodząc swojej partii w wyborach. W związku z tym zapewne sam nigdy nie poruszy tego tematu.

bDJPkfuf
Zobacz także: Zobacz też: Afera w Ministerstwie Sprawiedliwości. Dlaczego Kaczyński milczy? Marek Sawicki ma teorię

Mógł w cichości ducha sądzić, że jakieś działania tego typu będą podejmowane. Choć pewnie nie sądził, że będą tak głupie i niezręczne - powiedział Ludwik Dorn.

Bardzo sceptycznie podchodzi do rewelacji Emilii Sz. Dorn w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" podkreśla, że współpracę podejrzanej z wiceministrem sprawiedliwości potwierdzają zrzuty z ekranów. Natomiast słowa "psychicznie niestabilnej oportunistki" o podobnym oczernianiu lekarzy i nauczycieli, na które nie ma dowodów, należy traktować bardzo nieufnie.

bDJPkful

To jest banda głupawych meneli z mentalnością nastolatków. Ot, amatorzy, rozhisteryzowane politycznie półgłówki - podsumowuje bohaterów afery w Ministerstwie Sprawiedliwości Dorn.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDJPkfuG
KOMENTARZE
(180)
Tereska
2 lata temu
Tchórzostwo to cecha ludzi słabych, zakompleksionych, złosliwych, samotnych, którzy tylko intrygami mogą sie wspiąć wyżej.
Ludzki
2 lata temu
Ziobro musi mieć mocne asy w rękawie na Kaczyńskiego - prezes po ujawnieniu afery w Ministerstwie Sprawiedliwość dostał ostrej biegunki i zapadł się pod ziemię, milczy jak grób.
Nowogrodzka W...
2 lata temu
Ogłoszenie o pracy. Jeśli chcesz zarabiać 20 000 pln i więcej, już tej jesieni organizujemy kolejny nabór na stanowiska: poseł, senator, sekretarz stanu, wiceminister, minister, premier. Jeśli spełniasz nasze oczekiwania: byłaś członkiem PZPR, ZSMP, funkcjonariuszem MO, ZOMO, WSW, a w szczególności SB lub TW SB lub agentem Radzieckich/Rosyjskich KGB/SWZ FR lub GRU, nie czekaj, ilość miejsc ograniczona. Jako dodatkowe atuty, cudzołożenie, dzieci pozamałżeńskie. Zgłoś się do PiS już dzisiaj, nie zwlekaj !!!
bDJPkfuH
Zigi
2 lata temu
Prezes J. Kaczyński nie moralnej odwagi aby ten problem skomentować! Po prostu jest tchórzem!!!
Dana
2 lata temu
Prezes jak sama sama nazwa wskazuje prezesuje wszystkiemu i aferze hejterskiej również w przeciwnym razie Ziobry by już nie było.
Najnowsze komentarze (180)
Piotr
2 lata temu
Ten cykor już się nie liczy. Jego bełkot na "wiecach" przedwyborczych, na które są wpuszczani tylko sprawdzeni wyborcy PiS, odsłaniają jak działa ta banda. Te spędy nie mają nic wspólnego z prawdą, rzetelnością, i uczciwością. Polacy już to zaczęli rozumieć.
xyx
2 lata temu
Słusznie Panie Kaczyński, nie komentować, tylko udowodnić kto za tym stoi, kto opłaca prawników i obrońców chorej pani aferzystki. Powodzenia !!!
tadek63ciecha...
2 lata temu
Prawo i sprawiedliwość,ale jakie ? Na pewno nie prawe ani sprawiedliwe.Cieniasy.
Mol
2 lata temu
Boi się wypowiadać bo co by nie powiedział mijając się z prawdą przegra niestety, wiedział o trollach , którzy są nie tylko u źiobry ale w innych urzędach z tvp na czele.
pis to dno
2 lata temu
pis rozpoczął rządy od stworzenia organizacji, której zlecił prowadzenie billboardowej akcji propagandowej szkalującej sędziów. (Finansowanej z budżetu). A teraz się krygują, że nic nie wiedzieli.
gazdzina
2 lata temu
Panie Jaroslawie jestem z panem wielki szacun.Na ludzi tepych zlosliwych przeterminowanych na umysle nie warto zwracac uwagi.
obiektywna
2 lata temu
Teresko wlasnie doklanie opisalas siebie i wlasnie to ty robilas i robisz passe.
kmac
2 lata temu
Staruszek będzie bronił zera, bo ten może doprowadzić go przed oblicze Temidy i nawet najlepsza papuga nic nie wskóra.
bDJPkfuz
mirek
2 lata temu
no przecież nic bez niego ! to było zaplanowane z premedytacją i liczyli na to że nikt do tego nie dotrze - tak się bawi "dojna zmiana" i gnoi każdego obywatela który odważy się mieć odmienne zdanie !
GAJOS
2 lata temu
Dosadnie pokazał to Pan Wega w swojej Polityce " to jest Jacuś. On też nic nie umie. Za dwa lata będzie posłem."
ppp123
2 lata temu
Jak zbynio zostaje, to ja na NIH nie głosuje.
CÓRKA LEŚNICZ...
2 lata temu
JAKI JEST NAJLEPSZY KARABIN NA KACZKI ?????????????????????????????
WIKARY Z TORU...
2 lata temu
KACZKA MA JUŻ TYLE LAT ŻE POWINNA SIEDZIEĆ TYLKO W KOŚCIELE LUB NA KOLANACH
ted
2 lata temu
ten kaczy tchórz wszystko zlecił
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić