REKLAMA
Odświeżone 35 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka12.03.19 (18:53)

Andrzej Gołota odrzucił świetną ofertę powrotu na ring. Żona zdradziła więcej

Żona Andrzeja Gołoty opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała, że jej mąż dostał ofertę udziału w walce.
Łukasz Kalinowski / East News

"Boks nie chce zapomnieć o Andrzeju" - napisała Mariola Gołota. Kobieta powiedziała, że miesiąc temu skontaktował się z nią prawnik promotora bokserskiego. Nie chciała wtedy wchodzić z nim w negocjacje, ponieważ uważała, że boks to już zamknięty rozdział.

REKLAMA

Niedawno małżeństwo otrzymało warunki oferty. Mariola Gołota wyznała, że po ich zobaczeniu, musiała usiąść z wrażenia. Za jedną walkę były oferowane bowiem bardzo duże pieniądze.

Para odrzuciła ofertę. Uznała, że zdrowie i życie są ważniejsze od jakichkolwiek pieniędzy. Andrzej Gołota miał jednak mieszane uczucia co do oferty i zastanawiał się, czy nie spróbować jeszcze raz wziąć udziału w walce.

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty odbyła się 25 października 2014 roku. Pięściarz zmierzył się wówczas z Danellem Nicholsonem w walce pokazowej w Częstochowie. W trakcie zawodowej kariery Polak wygrał z Amerykaninem w ósmej odsłonie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Gołotowie o udziale w "Agencie": "Przekonaliśmy się, że możemy sobie ufać"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij