Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Seweryn Dracki
|

Antoni Macierewicz zakłada płaszcz. Nie sam. Ma od tego ludzi

377
Podziel się

Płaszczopodtrzymywacz czy płaszczozakładacz? Nie wiemy jak dokładnie określić nowe obowiązki kierowcy Antoniego Macierewicza, ale jedno jest pewne. Kazimierz Bartosik wywiązuje się z nich wzorowo.

Antoni Macierewicz zakłada płaszcz. Nie sam. Ma od tego ludzi
(Forum, Adam Chełstowski)
bEUghIth

Włodzimierz Lenin zasłynął kiedyś twierdzeniem, że "nawet kucharka może kierować państwem". Historia lubi się powtarzać, szczególnie jako groteska.

W Polsce bowiem, może jeszcze nie kierują, ale bardzo istotne role odgrywają z kolei (nomen omen) kierowcy właśnie. Ot, choćby wystarczy przypomnieć, że kierowca Jarosława Kaczyńskiego jest milionerem, a kierowca Antoniego Macierewicza...

No właśnie. Też na pewno jest powołany do wyższych celów. Udowadnia to swojemu pryncypałowi przecież każdego dnia. No bo któż inny tak pięknie Antoniemu Macierewiczowi płaszcz by podtrzymywał, a potem z troską zakładał?

bEUghItj

Przy takim poświęceniu w zapomnienie idą dawne wpadki i drobne przywary. Choćby to, że Kazimierz Bartosik będąc uczestnikiem stłuczki pod Toruniem w styczniu 2017 r., kierując pojazdem uprzywilejowanym (z samym Antonim Macierewiczem na pokładzie), jak poinformował w piątek Onet: nie miał do tego uprawnień.

Przeczytaj też:

bEUghItp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEUghItK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(377)
Gość
3 lata temu
Towarzyszu Macierewicz, do którego Jezusa ja mam się modlić? Do tego z Galilei, toruńskiego, czy twojego smoleńskiego? Każdy z nich ma inna twarz. Ten z Galilei kocha nas wszystkich, twój tylko niektórych z nas. Jezus prawdziwy nie mieszka w Toruniu, ja i Ty o tym wiesz. Nasz kocha Żyda, Muzułmanina, Rosjanina, Niemca, Ciebie i mnie. Tamci dwaj - tylko tych, co się pisu boją, bo oni są jedyną jego chwilową fałszywą ostoją. Ballada Mirosława Hrynkiewicza Pieśń o Jarosławie Kaczyńskim
omar
3 lata temu
Pare miesiecy temu byl tutaj ten sam artykul z tym samym zdjeciem.Bidulki nie macie o czym pisac?
Obywatel
3 lata temu
A tylek tez mu podcieraja...???
bEUghItL
Ryszard
3 lata temu
WSI nie próżnuje. Hejtowcy za pieniądze Sorosza czepiają się wszystkiego, nawet uczciwie pracujących ludzi. Zakładanie płaszcza tak wielkiemu Polakowi nie jest żadną hańbą. Aretsztowanie Misiewicza dowodzi, że nawet w szeregach PIS-u są agenci WSI, którzy niszczą patriotów.
Leon Z.
3 lata temu
Pan Antoni na dużego bica i dlatego sam nie może płaszcza ubrać.Do tej pory Misiek to robił,ale chwilowo jest na szkoleniu:)
Zibi
3 lata temu
Co tak przeżywacie, Junker też ma "swojego" człowieka od poprawiania marynarki, to i Antoni też może, zawsze może takiego człowieka pożyczyć mu Junker
Zibi
3 lata temu
Co tak przeżywacie, Junker też ma "swojego" człowieka od poprawiania marynarki, to i Antoni też może, zawsze może takiego człowieka pożyczyć mu Junker
Cnn
3 lata temu
Ciekawe czy tylko od takich rzeczy ms ludzi... Żyjemy w 1984 roku
wik
3 lata temu
funkcja : starszy plaszczowy.
Onim
3 lata temu
KSIEGA ULICY MOWI: Kto z Ziomeczka robi Pomagiera.... Tego w Tarnowie czeka cela ....
ala
3 lata temu
pomoc w zakładaniu płaszcza to wymóg kultury człowieka.Prosta sprawa a niektórych dziwi?
Fan
3 lata temu
Tosiek do parlamentu!
zdezorientowa...
3 lata temu
A jak idzie do toalety i chce zrobić siusiu, to jak?
bEUghItD
Diskopatia
3 lata temu
To on jeszcze potrzebuje wspomagania, jak jakaś kaleka????? Rączki mu zdrowie odebrało, czym spowodowany jest ten pokaz???? Widzicie to jak dalej się nosi? Może jeszcze za nim do wuceta trzeba chodzić? Ludzie, miejcie troche cywilnej godności! Kierowca to nie ordynans, tym bardziej że Much nie pełni żadnej ważnej państwowej funkcji.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić