Aneta Michałowska| 
aktualizacja 

Aż trudno uwierzyć, ile razy oszukał przeznaczenie

2

Mawia się, że koty mają 7 żyć. W przypadku The Beara to i tak za mało. Czworonóg ma 21 lat i otarł się o śmierć minimum 15 razy.

Aż trudno uwierzyć, ile razy oszukał przeznaczenie
(twitter.com, Tom Cox)

*Z każdej opresji kociak wychodził cało. *Jego właściciel Brytyjczyk Tom Cox zastanawia się, jak to w ogóle możliwe. Na Twitterze opublikował listę bezpośrednich zagrożeń życia swojego pupila. Trzeba przyznać, że jest imponująca.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Powiedzenie "szczęście w nieszczęściu" pasuje idealnie do tego malucha. The Bear pierwszy raz uchronił się przed śmiercią, kiedy jego były właściciel porzucił go w plastikowej torbie na autostradzie. Innym razem kot uciekł z londyńskiego mieszkania swego pana i zniknął na miesiąc. Kiedy wszyscy pogodzili się z jego zaginięciem, The Bear jak gdyby nigdy nic, wrócił do domu. Podobno cuchnął wtedy "śmiercią i kapustą". Zwierzak przeżył też zatrucie czadem. Niestraszna mu nawet woda. Któregoś razu znalazł się po drugiej stronie rzeki, mimo że nie było na niej żadnej kładki ani mostu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niesamowita skłonność do wypadków to tylko jedna strona medalu. Trzeba dodać, że sędziwy kot nie cieszy się najlepszym zdrowiem. Miał linienie, nadczynność tarczycy, problemy z uchem i nowotwór. Wszystkie choroby pokonał. Tom Cox żartobliwie dodaje, że jego pupil jest niezniszczalny na tyle, że przeżył nawet zawód miłosny. Przed laty The Beara odrzuciła kotka z sąsiedztwa.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić