Jan Muller| 

Bezmyślny złodziej napadł na SKOK w Gdańsku. Kasjerka szybko go zniechęciła

76

Nieudolny złodziej napadł na placówkę SKOK w Gdańsku. Gdyby czytał gazety albo oglądał telewizję, nie marnowałby czasu i darowałby sobie ten cel.

Bezmyślny złodziej napadł na SKOK w Gdańsku. Kasjerka szybko go zniechęciła
(PAP/Tytus Żmijewski)

Nieudana próba obrabowania SKOK "Wybrzeże" miała miejsce w poniedziałek. Do pomieszczeń wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń. Próbował zastraszyć kasjerkę. Ta niewiele sobie zrobiła z jego żądań.

Powiedziała mu, że żadnych pieniędzy nie dostanie, bo Komisja Nadzoru Finansowego we wrześniu zawiesiła działalność kasy - czytamy na trójmiasto.pl.

Zobacz także: Zobacz także: 34-latek napadł na stację paliw. Pracownik go zignorował

Kasjerka powiedziała prawdę. Ponad miesiąc temu Komisja Nadzoru Finansowego nie tylko jednogłośnie zawiesiła działalność kasy, ale i wystąpiła do sądu o ogłoszenie jej upadłości. Ewidentnie niedoinformowany kryminalista decydując się na skok na SKOK przy ul. Wyspiańskiego nie tylko wyszedł z pustymi rękami, ale i ściągnął sobie na głowę policję.

Mogę potwierdzić, że w poniedziałek około godz. 15 do jednej z placówek bankowych we Wrzeszczu wszedł zamaskowany mężczyzna w średnim wieku. Wyciągnął z torby przedmiot przypominający broń i zażądał od kasjerki wydania gotówki. Kobieta wytłumaczyła mu, że w kasie żadnej gotówki nie ma, wówczas napastnik uciekł. Prowadzimy czynności mające na celu ustalenie jego tożsamości i zatrzymanie go - powiedziała serwisowi Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić