Krzysztof Narewski| 
aktualizacja 

Bieber tak imprezował, że zgubił Ferrari

41

Idol nastolatek tak zaszalał, że następnego dnia nie wiedział, gdzie stoi jego auto, warte w przeliczeniu kilkaset tysięcy złotych. Odnaleziono je dopiero po trzech tygodniach.

Bieber tak imprezował, że zgubił Ferrari
(youtube/policja)

To karkołomne zadanie Bieber zlecił swojej asystentce. Jak podaje „Daily Star”, powołując się na informatora z Montage Hotel w Beverly Hills, gdzie odnaleziono samochód, kobieta prawie płakała z radości, kiedy wreszcie zlokalizowano pojazd. Poszukiwanie Ferrari kosztowało ją bowiem sporo nerwów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Bieber zaparkował auto w hotelowym garażu i rozpoczął imprezowanie. Udał się ze znajomymi do okolicznych klubów. Było tak ostro, że piosenkarz rano nie pamiętał nie tylko tego, co działo się w nocy, ale także, jak się tam dostał.

Przedstawiciele hotelu twierdzą, że niczego nie podejrzewali. Ich klienci często zostawiają tam auta na dłuższy czas, aby mieć je do dyspozycji, kiedy zameldują po raz kolejny. Uznali, że Bieber świadomie zostawił u nich samochód.

*Auto Justina to Ferrari 458 Italia po solidnym tuningu. *Na ulicy łatwo je rozpoznać dzięki wyróżniającemu, matowemu oklejeniu i pakiecie tuningowym od firmy Liberty Walk.

Jeśli wolisz zapamiętać Biebera z jego muzyki, włącz stację #popularne w Open FM.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić