#blogdnia Przygody w podróży poślubnej

0
Podziel się:

Tych dwoje nie może usiedzieć w miejscu. Zwiedzanie i poznawanie nowych lądów to ich pasja. Sandra i Rostek w swoją podróż poślubną wybrali się dookoła świata. Zobaczcie, jak im się wiedzie!

 #blogdnia Przygody w podróży poślubnej
(Pixabay.com)

*Powodów, dla których postanowili założyć plecaki i wyruszyć w nieznane jest wiele. *Bo lubią zabawę. Kochają odkrywać nowe smaki. Chcieli zerwać z rutyną. Postanowili więc zorganizować wspaniałe wesele, a zaraz po nim wyjechać w świat.

*Blog "Świat według Rostków" to miejsce niezwykle barwne. *Znajdziemy tu mnóstwo ciekawych relacji z każdego miejsca, do którego udało im się dotrzeć. Między innymi z Malezji, Nepalu, Fidżi lub Singapuru. Oprócz relacji, napisanych barwnym i przyjemnym językiem, są również filmy i cała masa wyjątkowych zdjeć.

*Znajdziecie tu również wiele wartościowych rad. *Jak zaoszczędzić na biletach lotniczych, jakie są ceny noclegów i środków transportu w tak rzadko uczęszczanych przez polskich turystów miejscach, jak np. Tajlandia. O tym wszystkim przeczytamy w wyjątkowym "pamiętniku z podróżypoślubnej".

Nie przegap:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić