REKLAMA
Odświeżone 24 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
SK10.09.19 (20:28)

Bydgoszcz. Dzieci bawiły się strzykawkami znalezionymi na śmietniku

Na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy, w trakcie zabawy w chowanego, dzieci schowały się za śmietnikiem. Tam znalazły wyrzucone strzykawki. Trójka z nich pokłuła się igłami.
PAP

Do zdarzenia doszło 2 września br. w Bydgoszczy. Podczas zabawy w chowanego trójka dzieci ukłuła się igłami znalezionymi na śmietniku. Dzieci trafiły na badania do szpitala. Z kolei śledczy badają tę sprawę.

O zdarzeniu policję powiadomiła matka dzieci. Z jej relacji wynika, że jej pociechy znalazły strzykawki na śmietniku, następnie, najprawdopodobniej w wyniku jakiejś zabawy skaleczyły się strzykawkami. Z tego powodu trafiły na badania do szpitala.

REKLAMA

Po kilku dniach dzieci opuściły szpital. Badania nie wykazały nic niewłaściwego. Lekarze zaznaczyli jednak, że nieletni jeszcze przez kilka miesięcy będą musieli przebywać pod obserwacją, ponieważ niektóre choroby rozwijają się bardzo długo i ujawniają nawet po kilku miesiącach.

Zobacz także: Kopnął psa i odszedł. Policja publikuje nagranie

Wyrzucone strzykawki miały pochodzić z przychodni dentystycznej znajdującej się nieopodal. Do takich informacji dotarł reporter TVN24. Dyrekcja placówki została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych. Dodatkowo placówka została także skontrolowana przez sanepid. Potwierdził on, że poradnia miała podpisaną umowę z firmą zajmującą się utylizacją odpadów medycznych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij