Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Ciężarna Polka zginęła od ciosu maczety. Zabił ją Syryjczyk

166
Podziel się:

Młody mężczyzna uzbrojony w maczetę zabił kobietę, a także ranił dwoje innych ludzi. Wszystko wydarzyło się pod lokalem z kebabem w Reutlingen, niedaleko Stuttgartu. Niemieckie media donoszą, że kobieta pochodziła z Polski.

Ciężarna Polka zginęła od ciosu maczety. Zabił ją Syryjczyk
(twitter.com, Julie Lenarz)

Jak podaje niemiecki "Bild", mężczyzna zaatakował około godziny 16:30. Świadkowie uciekali w panice. Krótko po ataku na policję przyszło kilka wezwań w tej sprawie. Funkcjonariusze przyjechali już po kilku minutach, a sprawca został szybko ujęty.

Policja aresztowała napastnika. Jest nim 21-letni uchodźca z Syrii. Nie zdradzono na razie motywów jego czynu. Mężczyzna pracował jako sprzątacz w restauracji "Mangal". Był już wcześniej znany policji, jednak ta kojarzyła go tylko z działalnością lichwiarską.

Wyglądał jak osoba niespełna rozumu. Rzucił się z maczetą na radiowóz - powiedział jeden ze świadków, cytowany przez "Bild".

Szaleńca próbował powstrzymać kierowca stojącego obok restauracji samochodu BMW. Jak podaje jeden ze świadków, dodał on gazu i uderzył w mężczyznę. Po potrąceniu Syryjczyk upadł na ziemię twarzą w dół i już nie wstał.

Według niepotwierdzonych informacji ofiara znała oprawcę. Miała również pracować w restauracji z kebabem, gdzie sprzątał Syryjczyk. Rzecznik prasowy policji z Reutlingen, Bjoern Reush przyznał, że przed zabiciem maczetą kobiety, para kłóciła się. Potwierdzili to świadkowie. Reush dodał także, że atak nie miał podłoże terrorystycznego, leczy wywołany był powodami osobistymi.

Autor: Tomasz Wiślicki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(166)
luz
6 lat temu
Nowe przysłowie - głupi jak niemiec.
Stop Kebabom!
6 lat temu
Jedyną zaletą tej tragedii jest to ze Multi-Kulti nigdy w historii..nie ma szans na rozkwit na terenie Polski,i nigdy Polacy na ten numer nie dadzą się nabrać..szkoda tylko życia naszych rodaczek z Niceii i tu w Kebabowni w BRD
Bara,bara Keb...
6 lat temu
Głupie Baby..dają kolorowym..a kolorowi traktują głupie blond baby..gorzej niż Psy...dla Kebaba Niewierna i Pies to to samo...Kobiety szanujcie się..bo ta wielka czarna dziura..to nawet Muzim nie da rady..a co dopiero Bronzee medal
Oz
6 lat temu
Znając Niemców z ich po*****ą tolerancją, to większe problemy będzie mieć kierowca BMW. Swoją drogą co Polki w nich widzą? Mówi się, że oni nie szanują kobiet, że traktują je jak bydło, a one dalej myślą i mówią "mój misio taki nieee jeeeest" Jezu! Cytując Einstein'a "Głupotą jest robić to samo i oczekiwać innych rezultatów". Kobieto! Jeśli gość jest od dzieciaka wychowywany w przekonaniu, że jego wielbłąd jest ważniejszy od Ciebie, Ty nie masz prawa głosu i masz być mu całkowicie posłuszna... To zgadnij co się stanie, jeśli zaczniesz mu narzucać swoją wolę i sprzeczać się z nim o cokolwiek. Mężczyźni w Stanach czy Europie, ponarzekają na swoje żony, pokłócą się z nimi, ale zaraz pogodzą. A Wy i tak wolicie kogoś to obleje Wam twarz kwasem, pobije i ukamienuje. Dlaczego? "Bo akurat mój misio taki nie jest" ? ;)
aa
6 lat temu
jedząc kebaba osiedlasz araba jedz tylko polskie posiłki a będziemy mieli spokój z uchodźcami
Daria
6 lat temu
Voldemort czy Allah bo już nie kumam ?
Prawy
6 lat temu
A co na to przeciwnicy relegalizacji broni palnej?!
no co?
6 lat temu
Kebabożerny moderatorze czemu usuwasz komentarze o bojkotowaniu barów z kebabami?
no co?
6 lat temu
Kebabożerny moderatorze czemu usuwasz komentarze o bojkotowaniu barów z kebabami?
no co?
6 lat temu
Kebabożerny moderatorze czemu usuwasz komentarze o bojkotowaniu barów z kebabami?
no co?
6 lat temu
Kebabożerny moderatorze czemu usuwasz komentarze o bojkotowaniu barów z kebabami?
$
6 lat temu
dlaczego portal usuwa komentarze? bo coś nie tak o polityce amerykańskiej.Ruskie w tydzień pokazali światu kto pomaga islamskim terrorystom.
PO
6 lat temu
Czemu w imię poprawności politycznej nie nzywają ataków po imieniu. Ataki terrorystyczne. Niemcy nie oszukujcie swoich obywateli.
dronix
6 lat temu
Nie ma jak propaganda niemiecka i wp. ta prara 21lat i 45lat duza różnica wieku. Bo jeszcze uwierzę w to hehhehe. niby kłótnia pary to nie terroryzm to nie religia ta jasne bo jeszcze uwierzę w to hahhahahha propaganda!! niemiecka TVN WP itd żeby ratować za wszelką cenę ideologia liberalną lewicową mullti kulti. !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić