Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Co kupić na Dzień Dziadka? Oto 7 pomysłów na prezent

0
Podziel się

Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Już 22 stycznia będziemy mieli okazję sprawić seniorowi naszego rodu prezent. Możemy go kupić lub zrobić własnoręcznie.

Co kupić na Dzień Dziadka? Oto 7 pomysłów na prezent
(flickr.com, https://www.flickr.com/photos/xave)
bCYCYrNN

Jeżeli jesteśmy już pełnoletni, spóbujmy wybrać coś, co przywoła pamięć o wspólnych chwilach spędzonych z dziadkiem w dzieciństwie.

Zdjęcia zawsze są dobrym pomysłem. Im bardziej pomysłowe, tym lepiej. Starajmy się, aby nie była to standardowa fotografia, na której znajdzie się nasza podobizna. Ostatnio święcą triumfy fotografie, na których ojciec trzyma zdjęcie syna. Po sfotografowaniu z nim obdarowanego seniora rodu otrzymujemy ciekawą kompilację.

bCYCYrNP

Idealne mogą być słodycze. Oczywiście jeżeli dziadek w takowych gustuje. Aby efektownie je opakować, wykorzystajmy stare, fantazyjne słoiki i wstążkę. Napełnijmy je jego ulubionymi łakociami.

Spersonalizowane T-shirty. Możemy je zamówić w internecie. Napiszmy na nich coś niestandardowego.

bCYCYrNV

Małe dzieci mogą postawić na odciski własnych rąk. Przygotowane przy pomocy farbek i oprawione w ramkę będą doskonałym podarunkiem. Możemy, jak poniżej, wykorzystać do tego także talerz. Wtety będą potrzebne farbki do ceramiki.

Książki są zawsze w cenie. Postarajmy się jednak nadać im więcej charakteru. Nowe pozycje możemy oprawić w jakieś stylizowane na stare okładki.

bCYCYrNW

Stare filmy. Najlepiej takie, które nasz dziadek oglądał w młodości. Zapakujmy je w fantazyjny sposób. Znajdźmy książkę, której film był adaptacją. W papierze wytnijmy dziurę. Tak zapakowana płyta zrobi na nim piorunujące wrażenie. Niestety będziemy musieli zniszczyć książkę, ale czego się nie robi dla dziadka.

Pachnąca świeca. To prezent, który stanowi idealne uzupełnienie dla dwóch wcześniejszych. Nie ma nic lepszego niż delektowanie się ulubioną książką lub filmem w towarzystwie ulubionego zapachu. Taką święce możemy wykonać sami przy pomocy parafiny i olejków eterycznych oraz słoika.

bCYCYrNX

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bCYCYrOq
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić