Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Tomasz Wiślicki
|
aktualizacja

"Co za palant". Internauci oburzeni przemową aktora

6
Podziel się

Odbierając pierwszego w karierze Złotego Globa, Tom Hiddleston opowiedział o podróży do siedziby zarządzanej przez ONZ organizacji charytatywnej w Sudanie Południowym. Zamiast jednak pochylić się nad sprawami trzeciego świata, rozprawiał głównie o sobie.

"Co za palant". Internauci oburzeni przemową aktora
(Getty Images, Alberto E. Rodriguez)
bFdPPWMR

*35-letni gwiazdor nagrodzonego serialu "Nocny recepcjonista" nie krył wzruszenia. *Pracujący w Sudanie lekarze i pielęgniarki także oglądali serial, a więc według Hiddlestona produkcja przyczyniła się do "dostarczenia rozrywki osobom naprawiającym zepsuty świat".

Oburzenie widać było już w czasie ceremonii. Kamera pokazywała niewyraźnie miny słuchających Hiddlestona aktorów. **

bFdPPWMT

Twarz Christiana Slatera podczas słuchania przemówienia pt. "ludzie w Sudanie Południowym mnie kochają" powinna zostać włączona do zbiorów amerykańskiego dziedzictwa narodowego - drwił jeden z oglądających "Złote Globy" internautów.

Te miny to idealne podsumowanie tego, co przed chwilą powiedział Tom Hiddlestone - skomentował zdjęcie Mahershali Aliego i Naomie Harris użytkownik Twittera.

bFdPPWMZ

Za pomocą tej długiej historii Tom Hiddleston sam sobie sprawił komplement - napisał na Twitterze scenarzysta telewizyjny, Gary Janetti.

To była najbardziej obłudna przemowa, jaką kiedykolwiek słyszałem. Co za palant - skomentował sprawę internauta.

bFdPPWNa

Tom Hiddleston - biały zbawiciel, o którego nikt nie prosił - podsumowała sprawę użytkowniczka Twittera.

*Adaptacją prozy Johna le Carré zdobyła trzy Złote Globy. *Oprócz Hiddlestona wyróżnieni zostali aktorzy drugoplanowi - Hugh Laurie i Olivia Colman.

bFdPPWNb

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bFdPPWNu
KOMENTARZE
(6)
znam się na w...
5 lata temu
US currency, to znaczy, że ta skrzywiona twarz powinna być na amerykańskich banknotach, a nie jakieś zbiory dziedzictwa narodowego. Zwłaszcza w Stanach - naród? - no proszę was!
marcin
5 lata temu
powiedział prawdę, reszta zdziwiona? a sama co robi, opowiada bajeczki o biedzie mając milardy w kieszeniach, rozprawiaja o głodzie jedząc homary, mówią o zimnie, siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach na skórach z wielbłąda. O B Ł U D A - PO Z E R A - Ż E N A D A
sed
5 lata temu
Nie wiem o co kaman ale to jest durne.
bFdPPWNv
szkoda
5 lata temu
po co sie rozwodzic na d slowami jakiegos tam aktorzyny ? cale to ich bractwo aktorskie to tak naprawde jedno wielkie nieporozumienie i buractwo ktoremu sie wydaje ze skoro zarabiaja miliony to maja prawo uwazac sie za ludzi lepszej kategorii ,w rzeczywistosci to ludzie przesiaknieci obluda,falszem,wadami i .... olbrzymimi kompleksami ktore ukrywaja pod plaszczykiem wyluzowania i blichtru .
nika
5 lata temu
no cóż....zaszkodziło mu granie boga Lokiego - za bardzo się bidulek wczuł w rolę :-S
heretyk
5 lata temu
powiedzial co uwazal za sluszne i nic wam do tego.ten swiat i tak jest zepsuty do szpiku kosci,a wy obludnicyn przejmujecie sie jakas przemowa bylegwiazdki.licza sie czyny a nie slowa.trza ruszyc tylki i naprawiac poki nie jest za pozno,a tak to tylko pier@olenie kijem w bambus
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić