Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Córka rzecznika Putina źle się czuła. Pogotowie odmówiło przyjazdu

51
Podziel się

Jelizawieta Pieskowa podzieliła się z internautami swoim oburzeniem. Jak opisała na Instagramie, jej stan zdrowia pogorszył się w ostatnim czasie. Miała tak wysoką gorączkę, że zadzwoniła po pogotowie. Jednak córka rzecznika Putina spotkała się z odmową przyjazdu ratowników medycznych.

Córka rzecznika Putina źle się czuła. Pogotowie odmówiło przyjazdu
(Instagram.com, @lisa_peskova)
bETuqvVN

Jelizawieta Pieskowa poinformowała dyspozytora karetki, że ma wysoką gorączkę, silne dreszcze oraz mdłości. Ten zapytał, czy w ostatnim czasie odwiedziła Chiny lub Włochy, chcąc wybadać, czy Rosjanka mogła zarazić się koronawirusem.

Po krótkiej rozmowie dyspozytor przekazał słuchawkę lekarzowi. Jak podaje "UWAIRE", miał on poradzić Pieskowej, aby wypiła więcej herbaty i zażyła tabletki przeciwgorączkowe. Ostatecznie młoda Rosjanka musiała osobiście udać się po pomoc do szpitala.

Jelizawieta Pieskowa była oburzona tym, jak została potraktowana. Skrytykowała także fakt, że w Rosji przyjazd karetki kosztuje wzywającego co najmniej 4 tysiące rubli (ok. 226 złotych) przy braku pewności, czy zostanie przysłany wykwalifikowany personel.

bETuqvVP
Zobacz także: Zobacz też: Poradnik: jak chronić siebie i bliskich przed koronawirusem?

Tak, to nie był prawdziwy wypadek, ale wydaje mi się, że każdy ma prawo wezwać pogotowie. Wszystko może się zdarzyć. Czy naprawdę musiałam powiedzieć, że wróciłam z Włoch lub Chin? — cytuje córkę rzecznika Kremla "UWAIRE".

Kim jest Jelizawieta Pieskowa?

Jelizawieta Pieskowa jest córką Dimitrija Pieskowa, rzecznika Władimira Putina. Młoda kobieta to gwiazda Instagrama, który stanowi jej główne źródło utrzymania.

bETuqvVV

Pieskowa ma za sobą staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Młoda kobieta pracowała dla francuskiego europosła Aymerica Chauprade'a. Jak przyznała w wywiadzie dla magazynu "Forbes", praca ściągnęła na nią oskarżenia o szpiegostwo, w konsekwencji czego doszło do międzynarodowego skandalu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bETuqvWq
KOMENTARZE
(51)
Kichawakońska
2 lata temu
Noo zaistniałaś panna mm
Wasyl
2 lata temu
Przekonała się na własnej skórze w jakim kraju żyje. I tak ma szczęście , że Putin jej nie wysłał do gułagu , pracowała na zachodzie , w Rosji to oznacza szpion i nawet tatuś by nie pomógł.
nick
2 lata temu
i gitara, mogła pojechać do lekarza swoim samochodem, tak jak uczynić to musi większość obywateli rosyjskich w takiej sytuacji.Celebrytka,do normalnej roboty won.
bETuqvWr
fhgdsf
2 lata temu
To nie "Machała" a "Machałowanie" wg. gimbazy Koleckiej....nie "pogotowie" a "pogotowanie" ale dno....i wisi to cały dzień i nikt z gimbusów tego nie poprawi.....
dgzdf
2 lata temu
KOLECKA-naucz się pisać-denna "dziennikarko" i to "pogotowanie"....ale dno....czy ktoś kontroluje piszących te "artykuły" gimbusów?????
badziewie
2 lata temu
Kolecka-wróć się do przedszkola,skoro tytułu gimbusiaro nie umiesz na stronie poprawić,albo zmień zawód-zatrudnię Cię jako sprzątaczkę......może umiesz miotłą się posługiwać.......
Mmm
2 lata temu
Pani pieskowa na pewno wszędzie była. A kto bogatemu zabroni. No to się sanitariusz wystraszył
E tam
2 lata temu
Parasite? Haha. Ruskie dno.
no1
2 lata temu
Dlaczego on miała Staż w EU? O_o wtf? Staż pod Tytułem Komunizm W Europie?
BożeDrogi :)
2 lata temu
Pogotowanie?? NA zajawce jest "pogotowanie", a nie "pogotowie" :)
Janusz
2 lata temu
Czoło na połowie czaszki = szelebrytka
laaaaa
2 lata temu
POGOTOWANIE ... hehehehe
heh
2 lata temu
Ewelino, a co to na głównej: "Pogotowanie odmówiło...". Nie było jeszcze na lekcjach słowa "pogotowie"? PS Jak tam klasówki?
bETuqvWj
Karol
2 lata temu
Na spuchnięte usta, to może coś przeciwzapalnego, naturalnego jak na przykład kurkuma z pieprzem albo odpowiednie zioła.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić