Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Cudowne leki. Dzięki nim będziemy żyć nawet 120 lat

60
Podziel się:

Już za 60 lat człowiek może dożywać średnio nawet 120. roku życia - twierdzą naukowcy. Będzie to spowodowane lekami, które oddziałują na nasze DNA.

Tabletki pigułki
Tabletki pigułki (WP.PL)

6 tego typu leków zatwierdzono jako dopuszczone do użytku w Rosji. Chodzi m.in. o preparat o nazwie "Thymalin", który wpływa na poprawę układu odpornościowego oraz "Cortexin" poprawiający aktywność mózgu. W Europie ma to nastąpić w ciągu najbliższych 3 lat - donosi "Daily Mail".

Najnowsze badania wykazują, że możemy znacząco wydłużyć długość życia. Leki ingerujące w nasze DNA mogą diametralnie spowolnić proces "wewnętrznego" starzenia się organizmu.

Środki wpływając na DNA zwiększają produkcje białek w organizmie To ich ilość jest kluczem do zachowania czynności życiowych na odpowiednio wysokim poziomie.

Na razie nie wiadomo, jakie mogą być skutki uboczne zażywania leków oddziałujących na DNA. Naukowcy wskazują, że zażywaniu leków musi towarzyszyć prowadzenie zdrowego trybu życia. Dopiero wtedy mamy szansę stać się długowieczni.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(60)
ak001
5 lata temu
No nie! To znaczy, że Putin może jeszcze trząść połową Europy przez najbliższe 30 lat???
Dziadek
5 lata temu
Ruskim się przyda. Średnia dla ichnich facetów to 53 lata życia.
bossem
5 lata temu
ruska pigula mlodosci! na to czekam, bedziemy zyc wiecznie ha ha ha zdazymy, ja mam dopiero 42 lata i seksi
ane
5 lata temu
żałosne.
Madry
5 lata temu
No to emerytura okolo 90tki?
balanga
5 lata temu
a, co ze mna?
zelm
5 lata temu
nie chciałabym żyć tak długo wierzę w to drugie życie i dlatego bez problemu rozstanę się z tym obecnym
zez
5 lata temu
REKLAMA
Suweren
5 lata temu
Tylko nie dawajcie ich temu żoliborskiemu karakanowi bo naród zamęczy na wieki.
Leszek10000
5 lata temu
Po ich zażyciu każdy będzie wyglądał jak Putin ... Dosłownie.
zdrowy ludek
5 lata temu
Jak tak dalej będziemy leczeni i żywieni , jak dziś, to 120 lat dożyją tylko ci, których stać będzie na własny ogródek lub żywność ekologiczną i własnych mądrych medyków. Reszta będzie łykać te same piguły za ciężkie miliony, ale nic to im nie da. Już dziś są środki, dzięki którym można by dożyć tych 120 lat, ale one są zaciekle deprecjonowane przez farmację i mimo względnej taniości( w stosunku do leków bez refundacji), nawet dla dobrze zarabiających są średnio dostępne. Ale są. Już sama prawidłowa suplementacja mikroelementami (uwaga - tylko ich związki organiczne, wykluczając organiczne związki jodu - ten tylko w stanie czystym) oraz witaminami może w dzisiejszych organizmach zdziałać dosłownie "cuda". Ale co z tego, nawet jeśli lekarz przepisze żelazo, to nie dołoży koniecznego manganu, jeśli da wapń, nie da witaminy K2, jeśli zbada poziom wit D, to całkowity, nie zaś jej metabolitu 25(OH). I tak człowiek myśli że wszystko bierze dobrze, ale efektów brak. To są jakieś jaja. Z nas.
vitex
5 lata temu
Ani Cortexin ani Thymalin nie są lekami działającymi na DNA . Nie są to również leki nowe - oba mają wieloletnią historię. Żenujący poziom merytoryczny artykułu. Daily Mail podobnie zresztą jak Wirtualna Polska nie są dobrym źródłem wiedzy medycznej.
qwa
5 lata temu
dobre wieści z Rosji - zanim wprowadzą te leki, połowa Rosjan umrze przez alkohol
dziadek
5 lata temu
Kolejny mądry redaktorzyna. Chyba zapomniałeś dodać w opisie, że moze 120 lat, kiedy zabalsamują. Bo potem to mogą ciebie mole wkrochmalić. A tak poważnie, to nigdy, choćbyś robił pomiędzy kalesony a spodnie, nigdy nie dożyjesz więcej jak 80-90 lat i to pod warunkiem, że będziesz zdrowy jak koń, nieprzepracowany z workiem pieniedzy (bezstresowe życie). I nawet nie złapiesz kaszelku, bo wtedy dostaną ciebie w łapska doktorki i nafaszeują tak, że od razu skrócą ci żywota o 20 lat.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić