Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Dług publiczny w internecie. Zobacz reakcje sieci

103
Podziel się:

Zadłużenie Polski przekroczyło właśnie bilion złotych. Nie umknęło to uwadze internautów. Stworzyli hasztag, przy pomocy którego komentują całą sytuację.

Dług publiczny w internecie. Zobacz reakcje sieci
(PAP, Tomasz Gzell)

Pojawiają się zabawne wpisy. Zarówno na Facebooku, jak i Twitterze przybywa komentarzy, które z ironią określają Polaków mianem #bilionerów. Jest to jednak śmiech przez łzy.

Inni pochylają się nad złą kondycją polskiej gospodarki Część obarcza za zaistniałą sytuację poprzednią ekipę, inni wskazują, że rozdawnictwo PiS-u pogorszy tylko sytuację.

Pod licznikiem długu zorganizowano akcję informacyjną. Zgromadziła ona kilkadziesiąt osób. Wśród nich pojawił się Leszek Balcerowicz, założyciel FOR, które rozpoczęło akcję liczenia długu publicznego.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(103)
jaki
6 lat temu
Pamiętamy wasze wały.Dobrze że dla was jest już poooooomszy!
Dlug Gierka
6 lat temu
Ile jest ot na jednego Polaka w Polsce?
pol543654
6 lat temu
Zadłużenie Niemiec: 5 bilionów USD, Francji: 4.5 Biliona USD, Włoch. Hiszpani, Holandii po 2 biliony USD, Japonii: 1,5 biliona USD, Szwajcarii: 1,4 biliona USD..:) , USA: 12, 5 biliona USD, UK: 10 bilionów USD!! a Polski 0,25 biliona USD, to co to jest?? jakieś drobniaczki..
bul
6 lat temu
Ten pan na zdjęciu powinien spłacać co najmniej 85 % tego długu razem z wiadomo kim ....
ops
6 lat temu
Balcerowicz to wymyślił haha jego fotka tam pasuje, że ja idealny człowiek w idealnym miejscu
mmm
6 lat temu
Bucholtz nabija sie z Polakow, ktorezy do skarbca doposcili zydow, a ci se rabunek uprawiali ostatnie 25 lat. Rostowski, Szczurek, tylko sprawdzcie krzywa dlugu za ich czasow. Kara smierci to za malo.
mmm
6 lat temu
Jak Polska ma byc w dobrym stanie, jak zydzi rzadza? Jesli to nie prawda, to prosze podac jednego Polaka w rzadach ostatnich 25 lat. Z gory dziekuje.
t34
6 lat temu
Bucholtz jest grabarzem polskiej gospodarki. Powinien sie znalezc w galerii zdrady i na szubienicy. To rezydent interesow Sorosa w PL, wrog publiczny nr. 2.
zawiedziony
6 lat temu
PO i PSL przez 8lat tyle nie narobili długu co PIS przez 1rok brawo jest się czym pochwalić
fdg43
6 lat temu
Bal na Titanicu trwa...........
kulfon
6 lat temu
To zasługa umowy na zlecenie i umowy o dzieło ile ludzi pracuje i nie ma odprowadzanych składek zus w 100 % dla tego nie ma kasy Polska nie produkuje samochodu osobowego dobrego czołgu dobrego samolotu nasza produkcja jest w opłakanym stanie takie jest moje skromne zdanie
Tłuk publiczn...
6 lat temu
"Głupi jak polski ekonomista" - to przysłowie obiegło już świat ! Przyczyną powstania był Balcerowicz i Lewandowski czyli "Głupi i głupszy" polskiej ekonomii, panowie rozprzedający Polskę za bezcen. Lewandowski dostał przynajmniej za to posadę w PE wartą 50 000 zł / miesiąc netto
Darek
6 lat temu
A komunisci byli tak bardzo zli !!! Zadluzenie Polski przedstawialo wtedy sume 50 mld dolarow. Co wiec wygralismy rezygnujac z bezplatnej opieki zdrowotnej,bezplatnego nauczania,doplat do urlopow "pod grusza" I wielu tym podobnych udogodnien ???: Dlug jest 5-cio krotnie wiekszy. A gdzie te pieniadze.......!? Nawet dziecko z syndrome Downa udzieli tej odpowiedzi !
ultranacjonal...
6 lat temu
ja chce 600+ i bmw+
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić