Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Dług publiczny w internecie. Zobacz reakcje sieci

103
Podziel się

Zadłużenie Polski przekroczyło właśnie bilion złotych. Nie umknęło to uwadze internautów. Stworzyli hasztag, przy pomocy którego komentują całą sytuację.

Dług publiczny w internecie. Zobacz reakcje sieci
(PAP, Tomasz Gzell)
bEUPlfUB

Pojawiają się zabawne wpisy. Zarówno na Facebooku, jak i Twitterze przybywa komentarzy, które z ironią określają Polaków mianem #bilionerów. Jest to jednak śmiech przez łzy.

bEUPlfUD

Inni pochylają się nad złą kondycją polskiej gospodarki Część obarcza za zaistniałą sytuację poprzednią ekipę, inni wskazują, że rozdawnictwo PiS-u pogorszy tylko sytuację.

bEUPlfUJ

Pod licznikiem długu zorganizowano akcję informacyjną. Zgromadziła ona kilkadziesiąt osób. Wśród nich pojawił się Leszek Balcerowicz, założyciel FOR, które rozpoczęło akcję liczenia długu publicznego.

bEUPlfUK

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEUPlfVe
KOMENTARZE
(103)
jaki
5 lata temu
Pamiętamy wasze wały.Dobrze że dla was jest już poooooomszy!
Dlug Gierka
5 lata temu
Ile jest ot na jednego Polaka w Polsce?
pol543654
5 lata temu
Zadłużenie Niemiec: 5 bilionów USD, Francji: 4.5 Biliona USD, Włoch. Hiszpani, Holandii po 2 biliony USD, Japonii: 1,5 biliona USD, Szwajcarii: 1,4 biliona USD..:) , USA: 12, 5 biliona USD, UK: 10 bilionów USD!! a Polski 0,25 biliona USD, to co to jest?? jakieś drobniaczki..
bEUPlfVf
bul
5 lata temu
Ten pan na zdjęciu powinien spłacać co najmniej 85 % tego długu razem z wiadomo kim ....
ops
5 lata temu
Balcerowicz to wymyślił haha jego fotka tam pasuje, że ja idealny człowiek w idealnym miejscu
mmm
5 lata temu
Bucholtz nabija sie z Polakow, ktorezy do skarbca doposcili zydow, a ci se rabunek uprawiali ostatnie 25 lat. Rostowski, Szczurek, tylko sprawdzcie krzywa dlugu za ich czasow. Kara smierci to za malo.
mmm
5 lata temu
Jak Polska ma byc w dobrym stanie, jak zydzi rzadza? Jesli to nie prawda, to prosze podac jednego Polaka w rzadach ostatnich 25 lat. Z gory dziekuje.
t34
5 lata temu
Bucholtz jest grabarzem polskiej gospodarki. Powinien sie znalezc w galerii zdrady i na szubienicy. To rezydent interesow Sorosa w PL, wrog publiczny nr. 2.
zawiedziony
5 lata temu
PO i PSL przez 8lat tyle nie narobili długu co PIS przez 1rok brawo jest się czym pochwalić
fdg43
5 lata temu
Bal na Titanicu trwa...........
kulfon
5 lata temu
To zasługa umowy na zlecenie i umowy o dzieło ile ludzi pracuje i nie ma odprowadzanych składek zus w 100 % dla tego nie ma kasy Polska nie produkuje samochodu osobowego dobrego czołgu dobrego samolotu nasza produkcja jest w opłakanym stanie takie jest moje skromne zdanie
Tłuk publiczn...
5 lata temu
"Głupi jak polski ekonomista" - to przysłowie obiegło już świat ! Przyczyną powstania był Balcerowicz i Lewandowski czyli "Głupi i głupszy" polskiej ekonomii, panowie rozprzedający Polskę za bezcen. Lewandowski dostał przynajmniej za to posadę w PE wartą 50 000 zł / miesiąc netto
Darek
5 lata temu
A komunisci byli tak bardzo zli !!! Zadluzenie Polski przedstawialo wtedy sume 50 mld dolarow. Co wiec wygralismy rezygnujac z bezplatnej opieki zdrowotnej,bezplatnego nauczania,doplat do urlopow "pod grusza" I wielu tym podobnych udogodnien ???: Dlug jest 5-cio krotnie wiekszy. A gdzie te pieniadze.......!? Nawet dziecko z syndrome Downa udzieli tej odpowiedzi !
bEUPlfUX
ultranacjonal...
5 lata temu
ja chce 600+ i bmw+
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić