Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

#dobrebopolskie Stolica jakiej nie znacie

6
Podziel się

Całkowicie wyludniona Warszawa. Taka, jakiej na co dzień nie da się zobaczyć. Film „Samotna Warszawa” zadziwia.

#dobrebopolskie Stolica jakiej nie znacie
(Youtube.com, KrzysztofWProduction)

*Stolica w kadrze Krzysztofa Wróbla jest mroczna i ponura. *Na nagraniu nie widać żywej duszy. Jedyny ruch to kilka samochodów przejeżdżających w oddali oraz padający śnieg.

*Autorzy filmu odwiedzili kilka miejsc podczas mroźnej nocy. *Sfilmowali puste perony i przejścia podziemne, zamknięte targowiska i blokowiska, w których w nielicznych oknach paliły się światła.

Film powstał, aby pokazać pustkę i zimno warszawskich ulic i zakamarków – informuje autor na You Tubie. Został nakręcony podczas potężnych mrozów w 2013 r. Autor wielokrotnie wychodził z kamerą między godziną 1 a 3 w nocy. Montaż zakończył się dopiero teraz. Całość została zakręcona aparatem Canon 5D MK2 w technologii RAW.

KOMENTARZE
(6)
wacekxxx
6 lat temu
swietny film,nadaje sie do promocji turystycznej naszej stolicy)
Elo
6 lat temu
Warszawy to na tym filmie tyle, co kot napłakał - głównie jakieś torowiska kolejowe i okolice przemysłowe, czyli obrzeża jakieś, na których nawet w środku lata w południe ludzi nie uświadczysz. Do tego zamknięty na noc bazar, parę rzutów na szczyty blokowisk, ze 3 puste uliczki na Pradze Północ, które i za dnia nie są ruchliwe, bo ludzie w pracy. Ciekawe, zresztą, czemu prawie nie pokazali zwykłych chodników - za dużo ludzi było? "Samotna Warszawa"? Raczej "Samotne tereny kolejowe".
zuzol
6 lat temu
Oj, mozna po glowie dostac..
W-wka
6 lat temu
Bo kto będzie sie włuczył w nocy po mieście, pijak, złodziej (bo każdy pijak to złodziej), Policjant i Kur..wa:-)
Fraszka
6 lat temu
Warszawa po godz. 0.00 jest już tylko sypialnią. Zawsze tak było
wawik
6 lat temu
hahah to jakiś żart? ta nowoczesna pseudo sztuka mnie przeraża...ale to tylko świadczy o tym że ludzie nie idą do przodu...cofamy się...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić