Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

"Dobrzy" Syryjczycy obcięli głowę 11-latkowi

147
Podziel się:

Wspierani przez USA i Turcję rebelianci walczący z prezydentem Asadem i ISIS obcięli głowę 11-letniemu dziecku. Uznali je za szpiega.

"Dobrzy" Syryjczycy obcięli głowę 11-latkowi
(Thompson Reuters)

Nazywani przez Zachód "umiarkowanymi Syryjczykami" z nieukrywaną radością zabili dziecko. Wideo pokazujące obcięcie głowy malca nagrano w pobliżu obozu dla uchodźców Handarat, na północ od Aleppo. Chłopca złapali ludzie walczący w szeregach Harakat Nour al-Din al-Zenki. Ruch ten od grudnia 2014 r. należy do Frontu Leantu, organizacji łączącej różne grupy islamistów zbrojonych m.in. przez CIA do walki z Państwem Islamskim i prezydentem Syrii, Baszszarem al-Asadem.

W ich oczach dziecko stanowiło zagrożenie. Jak twierdzą na filmie, szpiegowało na rzecz złożonej z sunnickich Palestyńczyków Brygady Jerozolima (Liwa al-Quds). Harakat Nour al-Din al-Zenki przejęło z ich rąk kontrolę nad obozem Handarat. Na filmie oprawcy najpierw kpią z Liwa al-Quds z powodu "wysyłania przeciwko nim dzieci zamiast mężczyzn", a potem, krzycząc "Bóg Jest Wielki", przystępują do obcięcia głowy.

Autor: Jan Muller

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(147)
Kara
2 lata temu
Nie mają żadnych skrupułów i nie patrzą czy to dziecko, dorosły, zwierzę,winny czy niewinny. Panie Boże przyjmij do siebie te biedne i niewinne dziecko.
drhgdfghas
6 lat temu
putin powiedział nie można pertraktować z zwierzętami no ale putin to putin lewaki sprowadzą ten gnuj do nas bo 11-latkom za rzadko w Europie odcinają głowy
Pele
6 lat temu
To, że w Polsce zdarzają się morderstwa i inne okrucieństwa nie oznacza od razu, że robią to chrześcijanie a jeżeli nawet nimi są to jeszcze nie słyszałem żeby któryś katolik zabił dziecko w imię Boga. Używajcie mózgu czasami.
ccc
6 lat temu
islam to nie religia to sekta i to śmiercionośna.
dziadziajaro
6 lat temu
dobry capuch to zdechły capuch
Kika
6 lat temu
Bandziory
Stanley1
6 lat temu
Do tych co tak najeżdżają na chrześcijaństwo wspominając wojny krzyżowe. W których to wojnach chrześcijanie łapali dzieci i odcinali im głowy? Hę? W których to krajach zajętych przez krzyżowców gwałcono kobiety za sam fakt, że wyszły na ulicę? Gdzie w waszych źródłach jest informacja o tym, że chrześcijanie możną gwałcić dzieci, obrzezywać sromy kobiet i współżyć ze zwierzętami, współżyć seksualnie z 6-9 latkami? Czy wy "POprawni" politycznie jesteście udajecie zatroskanych i czy po prostu jesteście debilami zrównując te dwie różne od siebie mentalności?
jojo
6 lat temu
Tam walcza wszyscy przeciwko wszystkim, walcza dla samej walki oni chca i lubia zabijac.
DArek
6 lat temu
chcecie takie bestie w POLSCE ?????
nick83
6 lat temu
Jedni lepsi od drugich-kierują się wiarą?W co?-szatańskie barbarzyństwo.Tego się nawet nie da skomentować na tyle aby wyrazić wstręt i obrzydzenie do takich praktyk.Upadek człowieczeństwa.
allahfuckbar
6 lat temu
niech sie powyrzynają przynajmniej spokój będzie :D
Hce
6 lat temu
Pieknie, przynajmniej nie przyjedzie po social jako uchodzca.
taaaa
6 lat temu
A co robili Ukraińcy na Wołyniu z polskimi dziećmi , i to nie z jednym ale z całą masą. W środku Europy kierujący się miłością bliźniego Chrześcijanie nie islamiści
tomo
6 lat temu
zwierzęta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić