Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Dopadli groźnych bandytów. Zobacz wideo z akcji

9
Podziel się

Centralne Biuro Śledcze Policji ma na koncie kolejny sukces. Tym razem udało się zatrzymać dwóch groźnych przestępców na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Dopadli groźnych bandytów. Zobacz wideo z akcji
(Policja)
bETRKGlN

Pierwszym był 39-letni Jacek F. Jest podejrzewany o uprowadzenie adwokata w czerwcu 2015 roku. Porwania dokonali ludzie podający się za policjantów. Żądano wtedy miliona złotych okupu. Dzień później adwokata wypuszczono.

Mężczyźnie postawiono jeszcze zarzut nielegalnego posiadania broni i napadu na konwój przewożący pieniądze. Wtedy razem ze wspólnikami, podając się za policjantów, ukradli 210 tys. zł. Teraz za wszystkie występki grozi mu nawet 15 lat więzienia.

bETRKGlP

W tym samym domku na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zatrzymano innego przestępcę. Był to Piotr N. - 38-latek poszukiwany listem gończym, którego przewieziono już do więzienia.

Autor: Krzysztof Narewski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETRKGlV

bETRKGmq
KOMENTARZE
(9)
gruzpol
5 lata temu
zyja jak szczury szkoda tylko ze wyroki slabe 15 lat troche malo
bodzio
5 lata temu
a może tak zainteresować się T-mobile Polska co to okrada klientów,handluje danymi osobowymi i prowadzi pralnię brudnych pieniędzy?
afrykaner
5 lata temu
gdzie jest Herr tusk i jego mafia,biskupi,sędziowie,komornicy,Hanka Gronkowiec Walec ,w tym kraju bogatemu wszystko wolno,wiwat PZPR,precz z unią europejską.
bETRKGmr
gosc
5 lata temu
Niezly karczycho. Idealnie pasuje do łopaty przy kopaniu kanału na Mierzei Wislanej. Ma potencjał.
miy
5 lata temu
15 lat w celi z puertorykańczykami:-)
m
5 lata temu
a co było w magdalence?
ja
5 lata temu
dziwi mnie tylko, że ich nie odstrzelili za stawianie oporu lub czynną napaść w trakcie zatrzymania, teraz trzeba ich będzie jeszcze utrzymywać
kiciek123.56
5 lata temu
Gdzie ofiary tych przestepcow i ich zleceniodawcow - bo nikt normalny nie uwierzy ,ze te "slupy" dzialaly bez parasola ochronnego / pseudo-politykow,sluzb,prokuratury,urzadu skarbowego - czyli polskiej osmiornicy / maja zlozyc skarge na panstwo ,ktore nie potrafi sprawdzic przez szereg lat oszusta mimo jednoznacznych sygnalow o nieprawidlowosciach w papierach tej pseudo firmy a de facto pralni pieniedzy i magla do przekretow i oszustw ???! To cale nieudolne Panstwo Polskie powinno wyplacic odszkodowania ,poszkodowanym przez Amber Gold bo to panstwo nie sprawdzilo sie w elementarnej ochronie obywateli przed przestepcami za co to panstwo zabiera od obywateli podatki !!! Czyli panstwo zbiera haracz od obywateli za rzekoma ochrone z ktorej sie nie wywiazuje !!!
Koniec
5 lata temu
Teraz proponuję złapać tych go grunty w warszawie przywłaszczali, łącznie z prawnikami, urzędnikami i sądami
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić