o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Dostało się jej za to selfie

Podziel się

Kiedy pewna dziewczyna opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego lekko owłosionego brzuszka, wielu internautom odebrało mowę. Okazało się, że dla niektórych użytkowników globalnej sieci taki widok jest niesmaczny i szokujący.

Dostało się jej za to selfie
(twitter.com, @iranikanjari)
bEIMtSWJ

Suraiya opisała zdjęcie krótką notką. Komentarz informował, że bielizna została kupiona w jednym ze sklepów popularnej amerykańskiej sieci Walmart. Zdjęcie natychmiast obiegło sieć. „Trolle” zaczęły obrażać dziewczynę, nazywając ją Chewbacką i pisząc, by zainwestowała w maszynki do golenia, a nie bieliznę. Bardzo szybko zaczęły też powstawać złośliwe i obraźliwe memy.

Co zszokołało internautów? Właściwie to, że kobiety z natury mają owłosienie na ciele, także na brzuchu. Suraiya nie jest pierwszą przedstawicielką płci pięknej, którą z tego powodu obrażono w sieci. Dostało się też gwiazdom, m.in. Miley Cyrus i Jeimie Kirke, które pochwaliły się włosami pod pachami.

bEIMtSWL

Za każdego "hejta", dostałam tyle samo dobrych słów. Myślę, że kobiety powinny po prostu robić to, co chcą. Jeśli chcą się golić, niech to robią, jeśli chcą być owłosione, to świetnie - mówi Suraiya.

Dzięki "trollom" dziewczyna zyskała wielu fanów. Podziękowali jej za pokazanie ciała kobiety takim, jakim jest naprawdę.

bEIMtSXm
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić