REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jan Muller16.11.17 (16:53)

Dramatyczna "droga przez piekło" w Calais. Imigranci zaatakowali ciężarówkę

Zatarasowali drogę, żeby dostać się do wnętrza samochodu ciężarowego jadącego z Francji do Wielkiej Brytanii.
Youtube.com

Kierowca ciężarówki zdecydował się przebić przez tę barykadę. Sytuację uwieczniła kamera w kabinie jego ciągnika siodłowego. Soroiu Sorin trafił na grupę nielegalnych imigrantów w pobliżu terminala promowego w Calais. Irlandczyk wiózł towar z Orleanu do Manchesteru.

Byłem przerażony, nigdzie nie było policji. Chciałem jak najszybciej zostawić ich z tyłu. Najpewniej próbowali dostać się do Wielkiej Brytanii i chcieli użyć mojego wozu. Ci ludzie nie znają angielskiego i nie zdają sobie chyba sprawy, że nie mają przyszłości na Wyspach. Nic tu na nich nie czeka - opowiedział Sorin dziennikowi "Daily Mail".

REKLAMA

Na kręconym nocą wideo widać rozrzucone na drodze kawałki betonu i mężczyznę z flarą. Idzie on wprost przed kabinę kierowcy. Sorin opowiedział, że ten widok przeraził go, wtedy dodał gazu. Przestraszył się, że ktoś chce porwać jego ciężarówkę.

Pojazd przyśpieszył i rozbił przeszkodę. Słychać, jak betonowe fragmenty ocierają się o podwozie i przód ciągnika. 28-latek za kierownicą uszkodził nieznacznie ciężarówkę i teraz ostrzega innych kierowców pokazując, w jakiej sytuacji się znalazł.

*Zobacz także: Imigranci próbowali wedrzeć się do ciężarówek w Calais *

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij