Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Dwaj afgańscy imigranci molestowali 14-latka na basenie

16
Podziel się

W Niemczech odnotowano kolejny przypadek przemocy seksualnej ze strony imigrantów. Tym razem wszystko za sprawą dwóch mężczyzn z Afganistanu.

Dwaj afgańscy imigranci molestowali 14-latka na basenie
(Fotolia)
bETGogbp

*Zdarzenie miało miejsce na basenie w Delbrück w zachodnich Niemczech. *Dwaj mężczyźni w wieku 20 i 25 lat upatrzyli swoje ofiary, gdy te szły pod prysznic. Byli nimi 14- i 11-letni chłopiec. Jak podaje brytyjski „Daily Mail” młodszemu udało się uciec, ale starszego mężczyźni zmusili do poddania się czynnościom seksualnym.

O zajściu poinformowano ratowników. Napastników na szczęście udało się zatrzymać. Przybyła na miejsce policja zawiozła podejrzanych do aresztu. Jak na razie nie wiadomo, co im grozi.

Do podobnych incydentów doszło także latem zeszłego roku. Cztery nastolatki były molestowane przez grupkę uchodźców podczas zabawy na zjeżdżalni. Mężczyźni mieli łapać je za piersi i dotykać miejsc intymnych. Według "Daily Mail" Ruud Swaen, właściciel parku wodnego, obiecał wtedy, że zrobi wszystko co w jego mocy, by taka sytuacja się nie powtórzyła.

bETGogbr

W lutym doszło jednak do kolejnego ataku. W celu przeciwdziałania kolejnym zajściom zatrudniono ochroniarzy, którzy będą przebywać na basenie w zwyczajnych strojach kąpielowych i reagować w razie potrzeby. Z racji powtarzających się przypadków napaści na kobiety, niemieckie władze drukują ulotki w różnych wersjach językowych, by edukować uchodźców na temat odpowiedniego zachowania wobec płci pięknej.

bETGogbS
KOMENTARZE
(16)
x
6 lat temu
znajac zycie to zostana grzcznie przeproszeni i wypuszczeni na wolnosc
wi8k
6 lat temu
gówniarz sam sobie winien - po co chodził na basen. I tej wersji nawiedzeni multikulti będą się trzymać
...
6 lat temu
Jestem tolerancyjna , ale ku...wa ileż można. Nie przestrzegają naszych praw deportacja i wypad do siebie. Wyrządza krzywdę w zależności od czynu kamieniołomy i praca 20 h za kromkę chleba i szklankę wody za molestowanie lub napad na kobiete. Krzywda wyrządzoną dziecku kula w łeb. Itd.
bETGogbT
.
6 lat temu
Wpier... by dostali to by ulotek nie musieli czytać. A tak to się z nich śmieją.
Icke
6 lat temu
co im bedzie grozic????.........nic, kompletnie nic,poprostu ich wypuszcza.Przykre ,ale prawdziwe.Zamknac ta zwierzyne w klatkach,albo skrocic o przyrodzenie; to moze sie uspokoja.Kiedy ten cholerny cyrk sie skonczy!!!!!!!!!!!
ohh
6 lat temu
Co za straszni rasiści z tych policjantów, pani Markela powinna natychmiast usunąć ich ze służby, co innego gdyby to zrobił Niemiecki Niemiec ale ich ukochani imigranci ? przecież im brakuje sexu, trzeba to zrozumieć i uszanować To karygodne dzianie policji. rasizm w czystym wydaniu.
ludwik
6 lat temu
Nie wiadomo co im grozi......!!!! Ku#####wa mać!!!!!! Mam pytanie , czy chcecie Takie Bydło tu u Nas w Polsce!!!!
kot yaro
6 lat temu
no tak brytole napisali ,,, bo niemiaszki u siebie nie widzą zajmują się problemem Polski
:o)
6 lat temu
Widzę że większość imigrantów to zwykłe PEDAŁY. Molestuja młodych chłopców- mam nadzieję że ich posadzą- chłopcy z paki im wybiją przez DU...E młodych chłopców.
adi1960
6 lat temu
Nareszcie te grube i piegowate niemki chce ktos bzykac moze wzrosnie populacja liczy na to Angela
mama
6 lat temu
Nic im nie grozi haha jaja mieli spuchnięte i Merkel da im opiekę
www
6 lat temu
Sk.....ny,nie robi im różnicy czy chłopak czy dziewczyna.Wszyscy są w niebezpieczeństwie.
GOŚĆ
6 lat temu
TO DOPIERO POCZĄTKI TEGO CO DOPIERO NASTĄPI
bETGogbL
a
6 lat temu
Nie wiadomo co im grozi-buahahaha......czyli NIC!!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić