Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Dziecięca pomysłowość pomogła schwytać bandytów

7
Podziel się

Takiej pomocy brytyjscy funkcjonariusze z pewnością się nie spodziewali. 12-latkowie w miejscowości Capel w Wielkiej Brytanii utworzyli na ziemi znak ze swoich ciał, który miał wskazać policyjnemu helikopterowi drogę ucieczki włamywaczy.

Dziecięca pomysłowość pomogła schwytać bandytów
(Youtube.com)
bETBRdQR

Dwóch przestępców uciekało przed policją. Mężczyźni w wieku 27 i 28 lat starali się uniknąć odpowiedzialności po tym, jak włamali się do jednego z domów - informuje news.com.au.

Uciekinierzy się rozdzielili. To znacząco utrudniło pościg śmigłowcem za włamywaczami. Jednak na odsiecz policjantom przyszła grupa sześciu 12-latków. Dzieci szukały na polu ukrytych wielkanocnych jaj, co jest świątecznym zwyczajem krajów anglosaskich.

bETBRdQT

Policji pomogła "ludzka strzałka". 12-latkowie najwidoczniej zorientowali się, że policyjny śmigłowiec stracił trop poszukiwanego przestępcy. Włamywacze usłyszeli już zarzuty i zostali wypuszczeni do czasu procesu przed sądem w zamian za wpłaconą kaucję.

bETBRdRu
KOMENTARZE
(7)
Gość
6 lat temu
cHwała Wam Dzielni Policjanci? :-D Nawiasem mówiąc zauważyłem, że coś się powoli zmienia w naszej rodzimej służbie policyjnej. Chyba zaczęli sprawdzać jakoś kandydatów bo również jakoś świadczonych "usług" w naszym kraju uległa pewnej poprawie.
zarabiaj
6 lat temu
Nie musisz inwestować tylko spróbuj a zobaczysz że się opłaca zarabiajwdolarach.pl
ynysy
6 lat temu
wypuścili ich za kaucją na którą mieli z poprzednich skoków, gdzie tu logika?
bETBRdRv
babciaewa
6 lat temu
no, brawo..jak juz sa wypuszczeni, to maja okazje "podziekowac" tym dzieciakom, ktorym pewnie juz dokladnie sie przyjrzeli..brawooo..proponuje portalom, by podaly dokladne adresy tych dzieciakow..
nie bądz fara...
6 lat temu
I teraz podziękują dzieciom.Włamywacze.
wer
6 lat temu
ja tam widze osmiu
art-b
6 lat temu
A to małe cwaniaki. Brawo!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić