REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 17 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Patrycja Ceglińska13.02.19 (19:31)

Dziennikarz zwolniony z TVP. "To była zaskakująca decyzja"

Pawła Orleańskiego ma zastąpić nowy prowadzący. Dziennikarza postawiono przed faktem dokonanym. Nie kryje zaskoczenia.
East News

Paweł Orleański był prowadzącym "The Wall - wygraj marzenia". Jak się okazuje, dziennikarz nie będzie już gospodarzem teleturnieju. O całym zajściu Orleański poinformował na Facebooku.

- Drodzy widzowie i wspaniali uczestnicy programu "The Wall - wygraj marzenia". Jest mi niezmiernie przykro poinformować was, że niestety nie zobaczymy się już w nowych odcinkach programu. Decyzją TVP program zostaje na antenie z "nowym prowadzącym".

REKLAMA

ZOBACZ: Pierwszy wywiad Roberta Janowskiego po odejściu z "Jaka to meloda?". Wbił szpilkę Norbiemu

Prowadzący nie ukrywa, że decyzja stacji jest dla niego mało komfortowa.

- Nie będę przed wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją. Dziękuję wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i życzliwość, a także za zaufanie jakim mnie obdarzyliście.

Na koniec zaznaczył, że zamierza iść dalej i podziękował za współpracę wszystkim osobom, które miał okazję spotkać na planie programu.

- Poznałem w tym programie niesamowitych ludzi, którzy poświęcają siebie i swój cenny czas innym. Nie zmieniajcie się. Naprawdę wierzę, że dobro powraca i wróci do was ze zdwojoną siłą. Wierzę też w pracowitość, profesjonalizm i oddanie. Dlatego dalej z oddaniem będę robił swoje. Do zobaczenia - zakończył swój wpis.

Paweł Orleański jest kolejną osobą po Robercie Janowskim, która po kilku sezonach programu została zastąpiona nowym prowadzącym.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij