Dziesiątki imigrantów stłoczonych w ciężarówkach. Próbowali dostać się do Wielkiej Brytanii

7

26 imigrantów znalazła policja w ciężarówce zatrzymanej w Dartford, w Wielkiej Brytanii. Parę godzin później służby złapały kolejną taką grupę w Canterbury.

Dziesiątki imigrantów stłoczonych w ciężarówkach. Próbowali dostać się do Wielkiej Brytanii
(Twitter/Daily_Express)

Najpierw po 9 rano czasu lokalnego policja z hrabstwa Kent zatrzymała ciężarówkę, w której znajdowało się 26 obywateli Iranu. Wśród ciasno stłoczonych ludzi było 5 dzieci, informuje dailymail.co.uk.

Kilka godzin później kierowca innej ciężarówki z Canterbury sam wezwał policję. W jego samochodzie znajdowało się także 26 osób: jedno dziecko, jedna kobieta oraz dorośli mężczyźni. Pojazd należał do firmy Gomez i miał przewozić warzywa i owoce.

*Nie wiadomo, kiedy i gdzie imigranci dostali się do ciężarówek. *Uchodźcy zostali aresztowani pod zarzutem nielegalnego wjazdu na teren Wielkiej Brytanii.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Od początku kryzysu migracyjnego wielu uchodźców stara się dostać do Wielkiej Brytanii. Najczęściej drogę do raju wybierają, chowając się w ciężarówkach, albo podróżują łodziami. Władze Wielkiej Brytanii złapały już 40 tysięcy nielegalnych pasażerów podróżujących na gapę.

Nie przegap:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić