o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Oskar Netkowski
|

Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki szaleje z dziećmi na widowni! Pokazał zdjęcia

77
Podziel się

Eurowizja Junior 2019 trwa. Wciąż czekamy, czy Viki Gabor sięgnie po zwycięstwo tak, jak rok temu Roksana Węgiel. Mateusz Morawiecki pokazał zdjęcie z publiczności. Także i on w towarzystwie swoich dzieci kibicuje 12-latce z Polski!

Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki pokazał zdjęcie z córką
Eurowizja Junior 2019. Mateusz Morawiecki pokazał zdjęcie z córką (Facebook.com, Facebook)
bEiqyqMl

Eurowizja Junior 2019 już ściągnęła przed telewizory miliony ludzi, którzy ciekawi są losów uczestników ze swoich krajów. Na eurowizyjnej scenie nie zabrakło Roksany Węgiel, która w towarzystwie Aleksandra Sikory i Idy Nowakowskiej prowadzi wydarzenie.

Ale emocje budzą nie tylko osobistości, które podziwiamy na scenie TVP. Na publiczności wypatrywać można plejadę VIP-ów. A wśród nich premier Polski Mateusz Morawiecki.

Jego post z widowni budzi ogromne emocje. Zresztą spójrzcie sami:

bEiqyqMn

"Pamiętam jak trzymaliśmy kciuki za występ Roksany Węgiel w Mińsku. Dziś te emocje mogliśmy przeżywać na żywo, kibicując w Gliwicach naszej Viki Gabor. Ogromne gratulacje dla wszystkich młodych Artystów. Życzę Wam kariery co najmniej na miarę ABBY" - napisał premier Mateusz Morawiecki na swoim profilu na Facebooku.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel przebojem podbiła europejski rynek muzyczny. Dzięki temu znana jest nie tylko w Polsce, ale na całym kontynencie. Jej wielki hit "Anyone I Want to Be" nucą teraz wszyscy.

Zobacz także: ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie
bEiqyqMt

Już za moment stanie się jasne, który głos młodego pokolenia jest najbardziej pożądanym w Europie. Eurowizja Junior 2019 po raz kolejny budzi ogromne emocje.

Według krytyków Viki Gabor ma spore szanse powtórzyć wielki sukces Roksany Węgiel z ubiegłego roku. Przypomnijmy, że poprzednią edycję Eurowizji Junior, którą wygrała, odbywała się w Mińsku.

Kim jest Viki Gabor?

Wiktoria Gabor urodziła się w 2007 r. w Niemczech w rodzinie Romów. Rodzice przenieśli się do Polski, a potem do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach mieszkania za kanałem La Manche, nastolatka zdecydowała się wrócić do Polski. Zamieszkała w Krakowie i zaczęła karierę w branży muzycznej.

bEiqyqMu

Wystartowała w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie osiągnęła spory sukces, docierając do samego finału. Latem 2019 r. wystąpiła w Sopocie, zaproszona do koncertu Young Choice Awards, a zaraz potem stanęła w szranki eliminacji do konkursu Eurowizja Junior. Przeszła przez nie jak burza i wygląda na to, że ten sztorm wcale nie zamierza ucichnąć. Jeśli Gabor przedłuży pasmo swoich sukcesów za sprawą zwycięstwa w finale, z miejsca zostanie prawdziwą superbohaterką sceny muzycznej.

bEiqyqMO
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(77)
nn
2 lata temu
Premier kłamczuch.
Dno
2 lata temu
Marketing polityczny...
Suchy
2 lata temu
a które to jego?
bEiqyqMP
H
2 lata temu
Czyli polka z niemieckim paszportem
ja
2 lata temu
nic szczegolnego
beno
2 lata temu
Do jakiej szkoły prowadza dzieci? Oszust niech lepiej przedstawi legalność swego mandatu społecznego bo nie posiada tak jak Du-da
FWN
2 lata temu
Pinokio pokazuje swoim dzieciom i mówi im:Widzicie moje drogie dzieci?Ta gawiedź,ten motłoch i woły robocze na nas pracują ,na was.
lech
2 lata temu
jak miło zobaczyć premiera mojego kraju ,jest zadowolony, szczęśliwy z pięknymi i rozbawionymi dziećmi.Wartości godne naśladowania,aby każdy stał się lepszym.Lewacy i Kodziarze są wściekli,oni nie mają przyzwoitości zazdroszczą innym ludziom ,że są szczęśliwi.
jaca
2 lata temu
takie małe,a już mają nosy a la pinokio
Iza
2 lata temu
Najważniejsza zabawa.Najwyższy czas zająć się SŁUŻBĄ ZDROWIA .
olo
2 lata temu
dzieciaki fajne ale ciekawe czu tez tak potrFIA KLAMAC JAK OJCIEC ktory oszukuje wszystkich oprucz swoich baranow pisowskich
Aneta
2 lata temu
i super pozdrawiam cała rodzinkę :)
ggggggggggggg...
2 lata temu
Dzieci chyba się wstydzą, że mają ojca oszukańca.
bEiqyqMH
asd
2 lata temu
BRAWO PANIE PREMIERZE
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić