Bartłomiej Bajerski
|
aktualizacja

Guru skazany za gwałt na 15-latce. Teraz policja dokonała szokującego odkrycia w jego posiadłości

143 reakcje
0
0
143
Podziel się

Indyjscy policjanci dokładnie zbadali tajne tunele w siedzibie Gurmeeta Rama Rahima Singha. To, co tam znaleźli, wprawiło ich w osłupienie.

Guru skazany za gwałt na 15-latce. Teraz policja dokonała szokującego odkrycia w jego posiadłości
(PAP/EPA)

Znaleźli niezliczone ciała, których nie da się zidentyfikować. Przedstawiciele służb nie mogli uwierzyć w to, co odkryli. Siedziba sekty w mieście Sirsa okazała się cała poprzecinana dobrze ukrytymi tunelami. Jeden z nich łączył bezpośrednio dom guru z budynkiem, gdzie mieszkały jego podopieczne - informuje indyjski serwis ndtv.com. Ale posiadłość 50-letniego Gurmeeta Rama Rahima Singha skrywała więcej poruszających tajemnic.

Na terenie siedziby sekty działał szpital, w którym dokonywano aborcji. Policjanci znaleźli dowody na przeprowadzanie nielegalnych zabiegów usuwania ciąży. W ręce funkcjonariuszy wpadły też pudełka po amunicji do karabinów AK-47 i zapalniki. W innym miejscu odkryli skład chemikaliów, a nawet nielegalny bank skóry. Gigantyczne przeszukanie trwało 3 dni i zakończyło się w niedzielę - podaje "International Business Times".

Służby weszły do majątku po skazaniu przywódcy sekty na 20 lat więzienia. Sierpniowy wyrok zapadł w sprawie gwałtu, jakiego miał się dopuścić na jednej ze swoich podopiecznych w 2002 roku. Miała wtedy 15 lat. Decyzja sądu wywołała zamieszki, w których zginęło 40 osób. Dera Sacha Sauda oficjalnie działała jako organizacja charytatywna non profit. Odkryć na miejscu było więcej.

Policjanci znaleźli setki par butów, ubrania i czapki. Zajęli dyski twarde, niezarejestrowany samochód marki Lexus, dużą sumę pieniędzy, leki bez etykiet, zestaw walkie-talkie - wylicza Satish Mehra, rzecznik władz stanu Hariana na północy Indii.

Ofiara gwałtu twierdziła, że Singh zaatakował seksualnie wiele innych dziewcząt. Nie wyszło to wcześniej na jaw, ponieważ rodziny młodych kobiet nie wierzyły w ich słowa, w pełni ufając guru sekty.

Siedziba główna Dera Sacha Sauda rozciąga się na 30 hektarach. To w zasadzie miasteczko ze szkołami, ośrodkiem sportowym, szpitalem, galerią handlową i kinem. Do nieruchomości należy siedmiogwiazdkowy ośrodek o nazwie MSG Resort. Otaczają go repliki Wieży Eiffla, Taj Mahal, Kremla i zamku z Disney World.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

143
0
0
KOMENTARZE
(143)
OMS
2 lata temu
Wszelkiej maści GURU, powinny pojąć, że podszywanie się pod Boga przed ludźmi w celu osiągania własnych korzyści jest jednym z największych świństw jakie człowiek może wyrządzić człowiekowi.
POP
2 lata temu
U nas jakby przeszukali siedzibę fundacji Otwarty Dialog czy siedzibę KODOMITÓW pewnie też byłoby ciekawie
Dodukk
2 lata temu
Och ile nasz papiez narobil balaganu promujac diabelski ekumenizm! Nie ma ekstermistow religijnych! Kazda religia jest socjotechnika. Samdobre imzlemsocjotechniki. Sami odpowiedzcie sobie ktore religie sa tymi zlymi.
ewa
2 lata temu
Religie i sekty jedno wielki szambo nie mające nic wspólnego z wiarą w Boga. Tylko chęć władzy i pozyskiwania kasy.
onm
2 lata temu
Toruń to tez siedlidko guru,socjopaty!!!!!!
Najnowsze komentarze (143)
btw
2 lata temu
No z tym wyliczaniem znalezisk, np. zestaw walkie talkie, trochę przesadzili, dobrze, że nie podali ilości ręczników, baterii paluszków, książek, podpasek, proszku do prania i gier planszowych.
maria
2 lata temu
u nas trzeba by przeszukać posiadłość rydzyka, co tam by się znalazło, ile ciąż usuniętych, ile dzieci i wnuków ojca dyrektora, ile dóbr materialnych
klemens
2 lata temu
Ciekawe co będzie odkryte po upadku kieszonkowego guru z Żoliborza.
świątynia lud...
2 lata temu
Kolejny guru masturbuje się podczas miesięcznic.inny rozkazuje 900 ludziom zażyć truciznę w Gujanie.
mimi
2 lata temu
Tam gdzie zaczyna się wiara, kończy się rozum.
abc
2 lata temu
Kazdy guru ma jakies wypaczenia w dziedzinie sexu. Albo dzieci gwalci, albo zajmuje sie macia, plemiczkami natomiast duchowe sprawy ugorem leza.Albo do kobiety sie modli i jednoczesnie nietoleruje kobiet. To ewenement kazdego klamcy.
ANTYKLERYKAŁ
2 lata temu
W TORUNIU JEST PODOBNIE TYLKO NIESKORUMPOWANEJ POLICJI BRAK
Jan
2 lata temu
Ale i tak nic nie pobije Siedziby Ojca Rydzyka i Radia MarYja... Tam są biliony zł. upłynnione
Piotr
2 lata temu
Wszelki Guru sekty i insekty powinny być zakazane, bo to zawsze jest jakiś cwaniak Guru co robi wodę z mózgów naiwniakom i ich wykorzystuje.
Marszczak
2 lata temu
Nie ma wolności mediów bez oglądalności reklam. Hłehłe.
abdul
2 lata temu
na suchą gałąź z nim
qba
2 lata temu
W kraju też mamy swojego Gura co 10-tego każdego miesiąca swoim widokiem uszczęśliwia ciemny lud
emeryt72
2 lata temu
każda religja to sekta,aby otumanić człowieka aby się czegoś bał,człowiek jest wolny nie podlega żadnym bogom a tym bardziej KK w watykanie.jestem człowiekiem po 70cei nie wiewię w żadne gusła a tym bardziej w bajki.
kolo
2 lata temu
A jak tam nasz GURU? ma tunel dla kota? I co jeszcze ma?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić