REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski16.12.18 (09:10)

Hongkong. Nagle z nieba zaczęły spadać pieniądze

Mieszkańcy jednej z najbiedniejszych dzielnic azjatyckiej metropolii zostali zasypani deszczem banknotów.
Facebook.com

Nagle z okna wysokiego budynku ktoś rozrzucił pieniądze. Banknoty miały nominał 100 dolarów Hongkongu (ok. 19 dolarów). Było ich naprawdę dużo, wydawało się, że pada deszcz pieniędzy.

Ludzie długo się nie zastanawiali i zaczęli zbierać gotówkę. Policja wprawdzie ostrzegła, by tego nie robić, jednak funkcjonariusze dotarli na ulicę Fuk Wa po fakcie, gdy część pieniędzy znalazła się w kieszeniach mieszkańców ubogiej dzielnicy.

REKLAMA

Wydarzenie zostało pokazane w mediach społecznościowych. Na nagraniu widać było zakapturzonego mężczyznę, który ogłaszał "ważne wydarzenie".

15 grudnia to wielki dzień. Mam nadzieję, że wszyscy zwrócą uwagę na to ważne wydarzenie. Nie wiem, czy ktokolwiek z was uwierzy, ale pieniądze mogą spaść z nieba - mówił mężczyzna, po czym pokazał, jak wyrzuca banknoty przez okno.

Autorem niespodzianki był Wong Ching-kit. Mężczyzna znany jest pod pseudonimem Coin Young Master i zajmuje się promowaniem kryptowalut. Stoi za stroną Epoch Cryptocurrency na Facebooku. Rozrzucenie pieniędzy było akcją promocyjną, jednak Wong Ching-kit upiera się, że jest kimś w rodzaju Robin Hooda. Po akcji zapytał w sieci, w które kolejne miejsce Hongkongu powinien się udać z pieniędzmi do rozrzucenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij